Лише 20 років тому мало хто знав, що таке CD-диск, а сьогодні медіатека є в кожному домі, де є комп’ютер. Вона не замінює книгу ні в якому разі! - а лише доповнює її. Шкільна медіатека покликана зробити навчання змістовнішим і нагляднішим.

Диск «Великі українці. 10 клас» містить в собі презентації до біографій і творчості письменників ХІХ та ХХ століття, критичні статті, цікаві кросворди. Перевірити свої знання ви зможете за допомогою тестів.

Диск для викладання та вивчання хімії у 8 класі загальноосвітніх навчальних закладів.

Програмний засіб «Країнознавство, 10 клас» розрахований на вчителів та учнів, а також усіх бажаючих поповнити свої знання з багатьох актуальних питань життя Великої Британії. Уроки включають багато кольорових фотографій (малюнків), які ілюструють культурні реалії Великої Британії, музичних уривків, аудіо- і відео-фрагментів. Запропоновані авторами матеріали аудіо-уроків начитані носіями мови.

Програмний засіб «Країнознавство, 11 клас» розрахований на вчителів та учнів, а також усіх бажаючих поповнити свої знання з багатьох актуальних питань життя Сполучених Штатів Америки. Уроки включають багато кольорових фотографій (малюнків), які ілюструють культурні реалії США, музичних уривків, аудіо- і відео-фрагментів. Запропоновані авторами матеріали аудіо-уроків начитані носіями мови.

Програмний засіб з фізики містить шість розділів: підручник; енциклопедія; альбом ілюстрацій; розповіді про вчених; розбір Інтерактивний додаток на компакт-диску розроблено на основі сучасних ключових завдань; «Мої проекти» (для індивідуального підбору і угрупування учбового та довідкового матеріалу).

Програмний засіб "Хімія-8". Навчальне програмне забезпечення для викладання та вивчення хімії у 8 кл. загальноосвітніх навчальних закладів” (надалі НПЗ „Хімія 8”) орієнтоване на сучасні форми навчання з забезпеченням сумісності з традиційними навчальними матеріалами в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.

Програмний засіб "Фізика-7". Навчальне програмне забезпечення для викладання та вивчення хімії у 8 кл. загальноосвітніх навчальних закладів” (надалі НПЗ „Хімія 8”) орієнтоване на сучасні форми навчання з забезпеченням сумісності з традиційними навчальними матеріалами в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.

Програмний засіб з інформатики "АЛГО"

Програмний засіб з інформатики "Відеоінтерпретатор алгоритмів пошуку та сортування". Програмно-методичний комплекс (ПМК) Відеоінтерпретатор призначений для вивчення розділу «Основи алгоритмізації і програмування» дисципліни «Основи інформатики та обчислювальної техніки» для загальноосвітньої школи або інша назва даної дисципліни „Інформатика”.

Програмний засіб "Іноземна література 10 клас" (англійська мова)

Програмний засіб "Іноземна література 11 клас" (англійська мова)

Програмний засіб "10000 words" (англійська мова). Призначений для швидкого та ефективного засвоєння лексики.

Програмний засіб "Французька мова 7 клас".