• Методична робота

Підсумки методичної роботи в 2019/2020 н.р.

Атестація

- відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії» – 9 учителів;

- відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «Учитель-методист» – 5 учителів;

- присвоєна кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії» – 3 учителі;

- присвоєно педагогічне звання «Учитель-методист» – 1 учитель;

- відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «Старший учитель» – 1 учитель;

- відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст першої категорії» – 1 учитель;

- присвоєна кваліфікаційна категорія «Спеціаліст першої категорії» – 6 учителів;

- присвоєна кваліфікаційна категорія «Спеціаліст другої категорії» – 4 вчителі;

Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації пройшли 42 учителя

Участь учителів у різноманітних методичних заходах

Обласний рівень (10 учителів)

Семінар з впровадження методики предметно-мовного навчання CLILПідтримка освітньої реформи /CLIL»
Семінар-тренінг «Як створити сайт учителя географії. Технологія створення інтернет-сайту та робота з ним» в межах Школи педагога-новатора «Створення Інтернет-спільноти вчителів географії»
Спецкурс-тренінг «Організація освітнього процесу в перших класах «Нової української школи»
Майстер-класі для вчителів фізики 11-х класів
Тренінг за підтримки The LEGO Foundation в Україні

Всеукраїнський рівень (18 учителів)

«Організація освітнього процесу в першому класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти
Онлайн-марафон «Фінська освіта»
Вебінар «Використання сервісу Zoom для проведення дистанційних занять» за напрямами «ІКТ», «Практичні прийоми»
Інтернет-конференція «Ефективна взаємодія в освіті: інструменти та прийоми»
Онлайн семінар «Використання інтерактивних онлайн тестів» naurok.com.ua
Вебінар «Ігрові онлайн-ресурси в дистанційному навчанні: граючись навчаємо» за напрямами «ІКТ», «Практичні прийоми»
Вебінар «Як організувати дистанційне узагальнення знань та підбити підсумки навчального року»

Міжнародний рівень (8 учителів)

Семінар для вчителів французької мови «Les activités ludiques et théâtrales aux cours de FLE»
Семінар з впровадження методики предметно-мовного навчання CLIL Підтримка освітньої реформи /CLIL»
Семінар для вчителів німецької мови «Формуюче оцінювання за допомогою цифрових технологій»
Тренінг для заступників директорів за підтримки The LEGO Foundation в Україні
Zoom meeting «Оцінювання діяльності шкіл як засіб підвищення якості освіти»

Проведені методичні заходи на рівні району

Наукова інтерактивна лекція «Чорнобиль – уроки минулого або наука для розв’язання проблем майбутнього. Регламенти з охорони праці та радіаційного захисту персоналу, способи захисту від радіації» (за участю НТУ «ХПІ»)
Методичний тренінг «Реалізація сучасних педагогічних технологій в контексті положень «Нової української школи»
Інструктивно-методичне заняття «Організація та методика проведення рухливих ігор та естафет в початковій школі»
«Використання інтерактивної дошки для формування інформаційно-цифрової компетентності у природничих науках. Поєднання теоретичних знань з практичним проектуванням біологічних об’єктів та процесів»

Результати участі вчителів в педагогічних виставках, фестивалях, професійних конкурсаху 2019/2020 н.р.

Районний фестиваль "Колейдоскоп педагогічних знахідок"

Назва роботи Результативність
«Впровадження наскрізного навчання як складової успішного формування екологічної компетентності молодших школярів умовах Нової української школи» Диплом І ступеня
«Навчання учнів англійської мови у контексті положень «Нової української школи»» Диплом І ступеня
«Авторські опорні схеми як засіб розвитку пізнавальної активності та підвищення якості знань учнів на уроках математики» Диплом І ступеня
«Розвиток критичного мислення через інформаційно-комунікаційні технології задля підвищення правової культури школярів і формування громадянського суспільства» Диплом І ступеня
«Розвиток комунікативних здібностей учнів в концепції НУШ на уроках англійської мови в початковій школі» Диплом ІІ ступеня
«Можливості використання тестування на уроках хімії для покращення якості освітнього процесу» Диплом ІІ ступеня
«Мотивація як чинник успішного саморозвитку та самореалізації особистості» Диплом ІІІ ступеня

Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»

Назва роботи Результативність

Міський конкурс на кращий дистанційний курс у 2019 році.

Українська література «Світ української поезії(твори Т.Г. Шевченка та Лесі Українки» Диплом І ступеня
Біологія «Малекулярныйуровень организации жизни. Неорганические и органические вещества клетки» Диплом ІІ ступеня

Узагальнення ефективного педагогічного досвіду на рівні району

Бєлікова Т.В.