• Дистанційне навчання

До уваги учнів та батьків!

/Files/images/Розклад дзвінків.jpg

Дистанційне навчання з усіх предметів навчального плану під час карантину здійснюється з допомогою спеціального ресурсу для дистанційного навчання Google Classroom. Також використовуються мобільні та десктопні месенджери Telegram, Facebook. Проводяться відеоконференції за допомогою сервісу Zoom.

Додатково використовується платформа osvita.diia.gov.ua

Посилання та коди доступу отримуються у вчителів-предметників та класних керівників.

Заступники директора з навчально-виховної роботи Копейченко Тетяна Іванівна та Чемеріс Ірина Леонідівна готові відповісти на ваші запитання за телефоном 725-17-10.

Тематичні заходи з питань запровадження дистанційного навчання в освітній процес

1. Консультація для вчителів (щомісяця), відповідальний Арзубов М.О.

2. Розробка дистанційних курсів за предметами (впродовж року), відповідальні завідувачі методичних комісій.

3. Консультація для учнів щодо організації дистанційного навчання (впродовж року), відповідальні завідувачі методичних комісій.

Дистанційні курси:

Дистанційні курси з предметів

Практикум з програмування. 6-11 клас

Система дистанційного навання "Доступна освіта"

Сайт дистанційного навчання ХНЕУ для школярів

Український відкритий університет

Український інститут інформаційних технологій в освіті НТУ "КПІ"

Оновлені умови організації дистанційного навчання (Наказ МОН України від 08.09.2020 № 1115)

Всеукраїнська школа онлайн посилання: