Освітні портали

Освіта-UA

Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

Освіта в Україні

Українські організації, пов'язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.

Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордоном

Довідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.

Шкільний портал "Острів знань"

Комплексна інформація про навчання і дозвілля. Чинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестація. Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.

Вчитель вчителю, учням та батькам

Накази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів та батьків. Поради психолога.

UROKI.NET

Все для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів - предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних

Інформаційні матеріали
на допомогу
КЛАСНОМУ КЕРІВНИКОВІ

Д.С. Лихачёв. "Письма о добром и прекрасном"

Робота з батьками

Розробки заходів, тренінгів, бесід для роботи з батьками учнів.

Безпека для малих та дорослих

Сайт для дітей та підлітків, спрямований на попередження правопорушень, злочинів та нещасних випадків у підлітковому середовищі і підвищення правосвідомості дітей та їх батьків

Сценарії свят

Сценарії шкільних свят

Юний інспектор руху

Конкурси, сценарії, методичні розробки, ігри, вірші про правила дорожнього руху, тощо

Школа самоврядування

Даний сайт допоможе матеріалами, необхідними у роботі дитячого чи молодіжного лідера.
Кiлькiсть переглядiв: 391