Звітування директора комунального закладу "Харківський академічний ліцей № 45 Харківської міської ради" Бескаравайної Л.О. про роботу в 2022/2023 навчальному році

1. 2022/2023 навчальний рік проходив в умовах повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України та введення воєнного стану 24 лютого 2022 року.
2. У закладі освіти навчалось 790 учнів.
3. За підсумками навчального року Похвальними листами нагороджено 158 учнів.
4. Із 105 учнів 9-х класів свідоцтва з відзнакою отримали 39 учнів.
5. Із 91 випускника 11-х класів золотою медаллю «За досягнення у навчанні» нагороджено 6 учнів. Похвальні грамоти «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» отримали 16 випускників.
6. У другому етапі учнівських олімпіад брали участь 297 учнів, з них переможців 245.
7. У ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін брали участь 79 учнів, призові місця з економіки, фізики, інформатики, математики, історії, правознавства, німецької мови, англійської мови, української мови та літератури, хімії посіли 66 учнів.
8. У ІV етапі Всеукраїнських олімпіад брали участь 11 учнів, призових місць - 10.
9. За підсумками ІІ (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад переможцями стали: з економіки – 5 учнів, з математики – 1 учень, з фізики – 3 учні, з інформатики – 2 учні.
10. За підсумками ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2 учнів вибороли перемогу.
11. Протягом 2022/2023 навчального року учні ХАЛ №45 брали участь у наукових змаганнях різних рівнів та досягли таких результатів:
· Міжнародна олімпіада з математики (Японія) – бронзова медаль;
· Європейська юніорська олімпіада з інформатики (Польща) – срібна медаль;
· Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних інформатиків для учнів 9-11-х класів – І місце;
· Фінальний етап Всеукраїнської юніорської олімпіади з інформатики – ІІІ місце;
· Фінальний етап Всеукраїнської дівочої олімпіади з інформатики – два ІІІ місця;
· Всеукраїнський відкритий конкурс читців ім.. Т.Г.Шевченка, номінація «Художнє читання» – І місце;
· Міський турнір юних інформатиків для учнів 5-7 класів – ІІІ місце.
12. У реаліях воєнного стану перед педагогічним колективом стояло важливе завдання – об’єднання зусиль учителів та батьків на засадах взаєморозуміння, співробітництва щодо захисту прав і свобод, оволодіння дітьми універсальними цінностями та моделями поведінки в критичній ситуації. Особлива увага приділялась національно-патріотичному вихованню учнів, захисту прав дитини, роботі з попередження всіх видів дитячого травматизму.
13. Учителі закладу освіти пройшли планову атестацію, фахову курсову перепідготовку. На кінець навчального року в колективі працювали: заслужений педагогічний працівник України - 1, 2 заслужених учителі України, 14 відмінників освіти України, 40 учителів-методистів, 2 старших учителі.
14. Цього року тест НМТ складали 77 випускників 11-х класів. 7 учнів склали тест на 200 балів з математики та англійської мови.
15. Колектив ХАЛ №45 успішно закінчив 2022-2023 навчальний рік і з оптимізмом почав підготовку до нового навчального року.

Звітування директора ХНВК № 45 "Академічна гімназія" Бескаравайної Л.О. про роботу у 2021/2022 навчальному році

1.У2021/2022роців ХНВК №45 "Академічна гімназія"навчалось 802 дитини.Похвальнимилистами нагороджено- 202 учні 3-8 та 10 класів.

2.Випустилось 97 учнів 11 класів.Золотою медаллю «За високі досягнення у навчання» нагороднено 15 учнів, срібною медаллю «За досягнення у навчанні» нагороджено 2 учениці, Похвальні грамоти «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» отримали 10 учнів 11 класів.

3.За результатами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України перемоги здобули 29 учнів. За результатами ІІІ (фінального)етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України перемоги здобули 7 учнів.

У міських турнірах перемогли команди з учнів НВК та за їх участю: юних математиків (ІI місце), юних біологів (І місце, у складі збірної), юних географів (IIІ місце, у складі збірної), юних хіміків (ІІI місце, у складі збірної), юних економістів (І місце, у складі збірної), юних винахідників і раціоналізаторів (ІІ місце, у складі збірної), юних інформатиків (І місце та ІІ місце), юних правознавців (І місце, у складі збірної).

Учні НВК стали переможцями Всеукраїнської інтернет-олімпіади з математики (ІІ та ІІІ місця), інтернет-олімпіади з економіки (два ІІ і два ІІІ місця), Всеукраїнському змаганні з інформатики (тринадцять ІІІ, чотири ІІ і одне І місце). Також команди, складені з учнів гімназії перемогли у міжнародному конкурсі у сфері штучного інтелекту «AI Space Challenge for Social Good», що проводився шведською асоціацією AI Sweden: абсолютну перемогу здобула команда з учнів гімназії, призове місце посіла друга команда Харкова, до складу якої, поруч з іншими, входили і учні гімназії.

4. У2021/2022навчальному році виховання учнів здійснювалось у контексті національної та загальнолюдської культур, охоплювала освітній процес, грунтувалась на свободі вибору мети життєдіяльності та поєднувала інтереси особистості, суспільства та нації.

Реалізовувалися заходи, спрямовані на виконання законодавства з питань соціального захисту дітей, з профілактики правопорушень та бездоглядності. Значні перемоги учнів у різноманітних конкурсах, фестивалях: у міському етапі конкурсу «Учень року-2022»,у номінації «Інтелектуал року»,уміському конкурсі «Молода людина року-2022»,у номінаціїї «Діти загальноосвітніх шкіл», у міському конкурсі творчих робіт «Присвята рідному місту»та інші; брали участь у різноманітнихчеленджах, таких як «Діти Харкова прагнуть миру» та «З Харковом у серці».

5. Цьогороку тест НМТскладали 69 випускників - 63 учні взяли участь в основній сесії, 6 в додатковій.

16 учнів склали НМТ на 200 балів,із 21 200-бальний результатом (3 учні отримали 400 балів з двох предметів, 1 учень 600 з трьох