Привітання зі святом Останнього дзвоника!

2023-06-02

/Files/images/IMG-9d8ffebe2bafc1817e209ddaf88f9d69-V.jpg

Шановні батьки, любі діти!

Педагогічний колектив, співробітники Ліцею №45 від усього серця вітають вас із завершенням навчального року. Разом із вами ми пройшли незнаним та складним шкільним шляхом. За цей час відбулося багато значних подій і зроблено безліч добрих справ. Так, це був складний рік, затьмарений жорстокою війною. Але віра в Перемогу та щасливе майбутнє надає нам сил та оптимізму.

Ми - єдині, і завдяки цьому змогли багато зробити! Згадаймо: перемоги в олімпіадах, турнірах, у конкурсі-захисті МАН обласного та Всеукраїнського рівня, перемога в конкурсі «Джура». А ще й участь в онлайн-фестивалях, вікторинах, конкурсах!

Бажаємо вам усіляких благ, здоров’я, великої наснаги. Нехай в душах завжди панує любов та злагода, а родинах - затишок, мир, спокій та достаток.

Сподіваємось, що наступного року ми з вами зустрінемось в стінах нашої рідної школи в рідному Харкові!

Щастя всім Вам! Добра! Міцного здоров’я та успіхів!

Слава Україні!

Героям Слава!