• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини школи

Новини школи

  • 02.12.2019 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Шведченко Максим 5-А І Зарайський Ілля 5-А ІІ Фатєєв Всеволод 5-А ІІ Шевченко Ілля 5-А ІІІ Кочмар Платон 5-А ІІІ Ковнацький Валерій 6-Г І Бабешко Данило 6-Г ІІ Демченко Мирослава 6-А ІІ Пилипчук Арсеній 6-А ІІ Максюченко Єгор 6-А ІІ Бондаренко Іван 6-Г ІІ Таврін Антон 6-Г ІІ Малафеєв Всеволод 6-Г ІІ Клименко Юрій 6-А ІІІ Заплотний...

  • 01.12.2019 II етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури Новікову Карину, 7-А Флюстикову Христину, 10-В І місце Чуркіну Орину, 9-А Живілову Марію, 10-В ІІІ місце Чирвон Світлану, 8-В Стрельцину Катерину, 9-Б  Фалендиш Аліну, 9-Б Маркіну Єлизавету, 10-В Мисик Олександру, 11-В Калюжну Марію, 11-В Дяченко Софію, 11-В ІІ місце Вітаємо Аріфову Олену Анатоліївну, Боровкову...

  • 30.11.2019 Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

    Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів Літкевича Артема, 10-А Луганька Миколу, 11-Б ІІ місце Вітаємо Кухтіна Олександра Івановича, який підготував команду!...

  • 28.11.2019 Всеукраїнський турнір юних економістів

    Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних економістів Попкову Софію, 11-Б Філоненко Ксенію, 10-А Нечипорук Яну, 10-А Плотнікову Альону, 10-А ІІ місце Вітаємо Обод Маргариту Львівну, Осьміну Наталію Олексіївну, які підготували команду....

  • 28.11.2019 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 1. Азарова Олена Олегівна 2 2. Бабаєв Мирон Вячеславович 3 3. Гамов Олексій Андрійович (8) 2 4. Колос Софія Андріївна 2 5. Момот Олег Мирославович 2 6. Моргун Максим Богданович 3 7. Назаров Родіон Олександрович 2 8. Ніколаєнко Єгор Дмитрович 3 9. Овчиников Павло Євгенійович 2 10. Полежака Арсеній Дмитрович 2 11. Попович Олександр Дмитрович 1 12...

  • 28.11.2019 Районний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

    Вітаємо переможців районного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Голєрова Михайла, 5-А, ІІ місце Шейко Марію, 6-Г, ІІ місце Новікову Карину, 7-А, ІІІ місце Чирвон Світлану, 8-В, ІІ місце Флюстикову Христину, 10-В, ІІІ місце Вітаємо Боровкову Інну Костянтинівну, Ковалевську Ольгу Олександрівну, Сизову Вікторію Миколаївну, які підготували переможців!...

  • 22.11.2019 Конкурс виразного читання "Шлях Гідності"

    Конкурс виразного читання "Шлях Гідності"...

  • 11.11.2019 День української писемності та мови

    До Дня української писемності та мови 8 листопада 2019 року в Харківському НВК №45 «Академічна гімназія» був проведений щорічний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності «Від бересту до "цифри"», участь у якому взяли учні 8-11 класів та вчителі. Текст радіодиктанту в прямому ефірі читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури – Олександр Авраменко...

  • 08.11.2019 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з математики

    Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 1. Ковнацький Валерій 6-Г І 2. Рощупкін Михайло 7-А І 3. Валебний Дмитро 7-А І 4. Жарихін Єгор 8-А І 5. Лінник Олена 11-А І 6. Таврін Антон 6-Г ІІ 7. Зиненко Михайло 7-А ІІ 8. Мазурова Марія 7-А ІІ 9. Лещинський Владислав 7-А ІІ 10. Фурсов Ілля 7-А ІІ 11. Зиков Андрій 7-А ІІ 12. Гамов Олексій 8-А ІІ 13. Голясова Дар’я 8-А ІІ 14...

  • 07.11.2019 Всеукраїнський турнір юних економістів

    Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних економістів Попкову Софію, 11-Б Філоненко Ксенію, 10-А Нечипорук Яну, 10-А Плотнікову Альону, 10-А ІІ місце Вітаємо Обод Маргариту Львівну, Осьміну Наталію Олексіївну, які підготували команду....