Підписатися на RSS

Новини школи

Районний етап легкоатлетичної естафети

Вітаємо переможців районного етапу легкоатлетичної естафети Ключко Ігора, 10-А Давидова Данилу, 11-Б Куліша Данилу, 11-В Кучука Марка, 11-Б Начкіна Едуарда, 9-В Рубіна Юхима, 11-А Чуркіну Орину, 9-А Молчанову Еріку Марію, 11-Б Маркіну Анастасію, 10-В Маркіну Єлизавету, 10-В І місце Вітаємо Куліша Олександра Леонідовича і Дубинку Ганну Миколаївну, підготувавших команду...

Районний турнір юних інформатиків

Вітаємо переможців районного турніру юних інформатиків Матвейшина Дмитра, 11-А Лебединцева Нікіту, 11-А Зінов’єва Дениса, 10-А Вороного Андрія, 10-А Човпана Ігора, 10-А І місце Яркіна Дениса, 10А Поповича Ярослава, 10-А Лисойвана Антона, 11-А Овчинникова Павла, 9-А Харетоненка Михайла, 9-А І місце Обозного Максима, 11-А Попова Павла, 11-А Ткачова Захара, 10-А Паська Павла, 10-А Заозерську Софію, 9-А...

Міський конкурс «Присвята рідному місту»

Вітаємо переможницю міського конкурсу «Присвята рідному місту» Котковську Владиславу, 7-Б ІІІ місце...

Районний турнір юних географів

Вітаємо переможців районного турніру юних географів Плотнікову Альону, 10-А Нечипорук Яну, 10-А Питляра Ростислава, 11-А Борозенець Вероніку, 9-Г Урбатіса Оскара, 9-Г І місце Вітаємо керівників Обод Маргариту Львівну, Осьміну Наталію Олексіївну, які підготували команду. Бажаємо успіхів на міському турнірі!...

Районний турнір юних правознавців

Вітаємо переможців районного турніру юних правознавців Д’яченко Софію, 11-Б Кучука Марка, 11-Б Преображенського Даніяла, 11-Б Пруднікову Софію, 11-Б Павлова Олексія, 10-В ІІ місце Вітаємо керівника Афоніну Ольгу Володимирівну, яка підготувала команду....

Районний турнір юних математиків

Вітаємо переможців районного турніру юних математиків Матвейшина Дмитра, 11-А Обозного Максима, 11-А Лінник Олену, 11-А Лисойвана Антона, 11-А Заозерську Софію, 9-А І місце Вітаємо керівника Крижановського Олександра Феліксовича, який підготував команду. Бажаємо перемоги на міському турнірі!...

Районний турнір юних економістів

Вітаємо переможців районного турніру юних економістів Попкову Софію, 11-Б Нечипорук Яну, 10-А Плотнікову Альону, 10-А Лученко Поліну, 10-А Луганько Миколу, 11-Б І місце Вітаємо керівників Обод Маргариту Львівну та Осьміну Наталію Олексіївну, які підготували команду. Бажаємо успіхів на міському турнірі!...

Районний турнір юних хіміків

Вітаємо переможців районного турніру юних хіміків Моргуна Максима, 9-А Мощенко Єлизавету, 10-В Мекленбурцева Олександра, 10-А Бабаєва Мирона, 9-А Соколова Володимира, 9-А ІІІ місце Вітаємо керівника Барабан Оксану Володимирівну, яка підготувала команду....

Районний турнір юних хіміків

Вітаємо переможців районного турніру юних хіміків Моргуна Максима, 9-А Мощенко Єлизавету, 10-В Мекленбурцева Олександра, 10-А Бабаєва Мирона, 9-А Соколова Володимира, 9-А ІІІ місце Вітаємо керівника Барабан Оксану Володимирівну, яка підготувала команду....

Європейська юніорська олімпіада з інформатики (Словенія)

Вітаємо переможця європейської юніорської олімпіади з інформатики (Словенія) Вороного Андрія, 10-А бронзова медаль – ІІІ місце Вітаємо Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував переможця...