Підписатися на RSS

Новини школи

Районний етап міського конкурсу "Учень року - 2017"

Кудінова Анна, учениця 11-Б класу, заступник голови Асоціації інтелектуальних клубів та клубів за захопленням "Конкордія", президентсткий стипендіат перемогла в районному етапі міського конкурсу "Учень року-2017", в номінації "Інтелектуал року"...

Проведення «диктанту єдності»

21.02.2017 проведення «диктанту єдності» українською мовою та мовами національних меншин у старших класах....

Проведення «диктанту єдності»

21.02.2017 проведення «диктанту єдності» українською мовою та мовами національних меншин у старших класах...

VIII Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти"«Становлення нової української школи в умовах модернізації та інтеграції до європейського освітнього простору: досягнення та перспективи»

16-18 березня 2017 року НВК візьме участь у VIII Міжнародній виставці в номінації «Становлення нової української школи в умовах модернізації та інтеграції до європейського освітнього простору: досягнення та перспективи»...

III етапу Всеукраїнської олімпіади хімії

Вітаємо переможців III етапу Всеукраїнської олімпіади  хімії Андронов Герман 8-А III Обозний Максим 8-А III Вітаємо Ковальчука Сергія Сергійовича, який пдготував переможців...

ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «Зарубіжна література»: Кудинова Ганна, 11-Б – І місце секція «Українська література»: Сологуб Юлія, 11-Б – І місце секція «Фольклористика»: Гончаренко Юлія, 11-Б - ІI місце секція «Мистецтвознавство»: Новікова Єлизавета, 11-Б - ІI місце Наукові керівники: Полякова Оксана Іванівна, Степанова...

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

Вітаємо переможців III етапу Всеукраинскої олімпіади з історії Кливак Арина 9-А III Уманский Давид 9-А III Вітаємо Шишко Олену Олексіївну, яка підготувала переможців...

ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України "ІКТ"

 Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція "інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту" Лутаєнко Іван, 11-А – I місце Шишкін Родіон, 9-А – III місце секція «Комп'ютерні системи та мережі»: Олефіренко Олексей, 10-А – I місце секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»: Плотніков Михайло,...

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов

Вітаємо переможців III етапу Всеукраїнских олімпіад  з английської мови Гончаренко Юлія 11-Б I Бескаравайна Вероніка 10-Б I Бекетова Вера 11-Б II Хрипко Тимофій 10-Б III з німецької мови Просандєєва Єлізавета 10-А II Лисіков Іван 10-А II Блінова Неллі 9-А III Степанова Єва 9-В III Вітаємо Бондаренко Ольгу Миколаївну, Бишенко Олену Івановну, Райдам Вікторію Дмитріївну, Корогодіну Світлану Федорівну, Башу Олександру Вадимівну, які підготували переможців...

III етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Вітаємо переможців III етапу Всеукраїнської олімпіади з математики Рощупкин Дмитрий 7-А I место Тавурова Зарина 7-А II место Попович Ярослав 7-А III место Обозный Максим 8-А II место Юрченко Валентин 8-А III место Лысойван Антон 8-А III место Малеев Алексей 8-А III место Спорова Елена 10-А III место Шапран Никита 10-А III место Кравцов Артур 10-А III место Уфимцева Екатерина 10-А III место Шевченко...