Підписатися на RSS

Новини школи

IV Харківська відкрита Олімпіада з лінгвістики

Вітаємо переможців IV Харківської відкритої Олімпіада з лінвістики  І місце  Коваль Ілля - 11-А Обозний Максим - 9-А Рощупкін Дмитро 8-А ІІ місце Рощупкін Михайло - 5-А...

Семінар для вчителів історії "Україна в міжнародних організаціях: історія та сучасність"

У НВК № 45 "Академічна гімназія" відбувся семінар для вчителів історії "Україна в міжнародних організаціях: історія та сучасність"....

Семінар «Роль шкільного самоврядування в об’єднанні зусиль та організації співробітництва батьків, учителів, учнів, з метою створення єдиного виховного середовища»

07.12.2017 відбувся семінар для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Шевченківського району «Роль шкільного самоврядування в об’єднанні зусиль та організації співробітництва батьків, учителів, учнів, з метою створення єдиного виховного середовища»...

Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних інформатиків м. Черновці

Вытаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних інформатиків м. Черновці II місце Кравцов Артур, 11-А Коваль Ілля, 11-А Супрун Тетяна, 11-А Шапран Нікіта, 11-А Осташев Данил, 10-А Кречко Богдан, 11-А Олефіренко Олексій, 11-А, Большаков Григорий, 11-А Спорова Олена, 11-А Уфімцева Катерина, 11-А  IІI місце Чистяков Артем, 11-Б Ковальов Павло 11-А Шведченко Марія, 11-А Обозный Максим, 9-А Човпан Ігор, 8-А Вітаємо Арзубова М...

Відкриття виставки "Живемо разом і змінюємо світ"

 16.11.2017 під час проведення Всеукраїнського форуму, присвяченого мультидисциплінарному підходу в роботі з дітьми з особливими потребами "Вчимося жити разом" під патронатом М. Порошенко відбулось урочисте відкриття виставки "Живемо разом і змінюємо світ".  На вистаці була презентована робота переможиці конкурсу, учениці 5-А класу Маслій Аліси...

Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних економістів. м. Івано-Франківськ.

Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів. м. Івано-Франківськ. Лисіков Іван, 11-А Кречко Богдан, 11-А Олефиренко Олексій, 11-А Удникова Анна, 11-В Редин Дмитро, 10-А IІ месце Вітаємо Обод Маргариту Львівну, яка підготувала команду....

Полтавської регіональної командної оліпіади з програмування

Вітаємо переможців Полтавської регіональної командної оліпіади з програмування Коваль Илля, 11-А клас Шапран Нікіта, 11-А клас Кравцов Артур, 11-А клас Обозний Максим, 9-Аклас Осташев Данил, 10-А клас II місце III місце Вітаємо Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував команду....

ІІ етап Міжнародного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка Новікова Карина, 5-А клас – II місце Живілова Марія, 8-В клас – II місце Любченко Ольга, 10-Б клас – III місце Вітаємо Копейченко Тетяну Іванівну, Сизову Вікторію Миколаївну, які підготували переможців конкурсу...

Всеукраїнський турнір юних винахідників та раціоналізаторів.

Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних винахідників та раціоналізаторів. м.Київ Ковалёв Павел, 11-А Шевцова Анастасия, 11-В Сладкомёдов Антон, 11-А ІІ місто Вітаємо Кухтіна Олександра Івановича, який підготував команду...

Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців. м. Полтава

Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних правознавців. м. Полтава Костін Нікіта, 11-А Любченко Ольга, 10-Б ІІ место Вітаємо Юношеву Любов Юріївну, яка підготувала переможців....