Підписатися на RSS

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпфіади з інформатики

1. Човпан Ігор 6-А 8 I
2. Зінов’єв Денис 6-А 8 I
3. Вороной Андрій 6-А 8 II
4. Шевцов Михайло 6-А 8 III
5. Обозний Максим 7-A 8 I
6. Лисойван Антон 7-A 8 I
7. Пташний Максим 7-А 8 II
8. Андронов Герман 7-A 8 II
9. Попов Павло 7-A 8 II
10. Малєєв Олексій 7-A 8 II
11. Бондаренко Михайло 7-А 8 III
12. Порохняк Володимир 7-А 8 III
13. Дубов Микита 7-A 8 III
14. Корольков Максим 7-A 8 III
15. Рубін Юхим 7-А 8 III
16. Юрченко Валентин 7-А 8 III
17. Краснокутська Софія 8-A 8 I
18. Попов Ілля 8-A 8 II
19. Шишкін Родіон 8-A 8
20. Білоцерковский Володимир 8-A 8 ІI
21. Боярчук Єлизавета 8-A 8 II
22. Соколов Артем 8-A 8 III
23. Старостенко Ростислав 8-A 8 III
24. Чернобай Дар’я 8-A 8 III
25. Козін Микита 8-A 8 IIІ
26. Переясловець Мирослав 8-А 8 ІІІ
27. Кравцов Артур 9-А 9 I
28. Супрун Тетяна 9-А 9 I
29. Коваль Ілля 9-А 9 I
30. Швайко Софія 9-А 9 I
31. Шапран Микита 9-А 9 I
32. Уфимцева Катерина 9-А 9 I
33. Большаков Григорій 9-А 9 I
34. Спорова Олена 9-А 9 II
35. Кречко Богдан 9-А 9 II
36. Шауро Ігор 9-А 9 II
37. Заможський Олексій 9-А 9 II
38. Радченко Олександр 9-А 9 II
39. Ентіна Елеонора 9-А 9 II
40. Шведченко Марія 9-А 9 II
41. Юрко Віталій 9-А 9 II
42. Олефіренко Олексій 9-А 9 ІІ
43. Сладкомедов Антон 9-А 9 ІІ
44. Башук Марина 9-А 9 III
45. Ковальов Павло 9-В 9 III
46. Плотніков Михайло 10-А 10 I
47. Бадашко Олександра 10-А 10 I
48. Колотило Олексій 10-А 10 I
49. Кофман Поліна 10-А 10 І
50. Іваштенко Олег 10-А 10 І
51. Чикеренда Родіон 10-А 10 І
52. Чернобай Микола 10-А 10 І
53. Молодцов Дмитро 10-А 10 II
54. Лутаєнко Іван 10-А 10 II
55. Світличний Антон 10-А 10 II
56. Балашов Олексій 10-А 10 ІІ
57. Трофімець Ігор 10-А 10 ІІІ
58. Ващенко Микита 10-А 10 ІІІ
59. Ушивець Микита 10-А 10 ІІІ
60. Різник Валерій 11-А 11 I
61. Мінаков Станіслав 11-А 11 I
62. Попова Єлизавета 11-А 11 I
63. Скуріхін Роман 11-А 11 I
64. Рибалко Поліна 11-А 11 I
65. Уфимцева Софія 11-А 11 I
66. Рябов Володимир 11-А 11 I
67. Гронь Ілля 11-А 11 I
68. Пайвін Артем 11-А 11 II
69. Любченко Юрій 11-А 11 II
70. Бабич Ярослав 11-А 11 II
71. Солодова Марія 11-А 11 III
72. Яхін Максим 11-А 11 III
Кiлькiсть переглядiв: 29