• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини школи

Новини школи

  • 07.02.2018 III етап Всеукраїнської олімпіади з базових предметів

    Вітаємо переможців III етапу Всеукраїнської олімпіади  з української мови Флюстікова Кристина 8-В II з історії Живілова Марія 8-В III Клівак Арина 10-А III з хімії Андронов Герман 9-А III Вітаемо Сизову Вікторию Миколаївну, Маковецьку Ольгу Олексіївну, Ковальчука Сергія Сергійовича, які підготували переможців...

  • 07.02.2018 Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

    Вітаємо переможців обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «Технології програмування»: Супрун Тетяна, 11-А - II місце Обозний Максим, 9-А - II місце секція «Internet-технології і WEB-дизайн»: Большаков Григорій, 11-А - I місце Осташев Данил, 10-А - II місце секція «Безпека інформаційних і телекомунікаційних систем»: Попов Илля, 10-А - III місце Соколов...

  • 06.02.2018 Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

    Вітаємо переможців обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «Українська мова»: Крикунова ВалерІя, 10-Б клас - IІ місце секція «Російська мова»: Блінова Неллі, 10-А клас - II місце секція «Українська література»: Любченко Ольга, 10-Б клас - II місце секція «Зарубіжна література»: Любченко Микита, 10-А клас - III місце секція «Фольклористика»: Прудникова...

  • 06.02.2018 Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

    Вітаємо переможців обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «ЕКОНОМИЧНА ТЕОРІЯ ТА ІСТОРІЯ ЕКОНОМІЧНОГО МИСЛЕННЯ»: Краснокутська Софія, 10-А клас - I місце Лабунська Інна, 10-А клас - I місце Клівак Арина, 10-А клас - II місце секція «ФІНАНСИ, ГРОШОВИЙ ОБІГ ТА КРЕДИТ»: Боярчук Єлизавета, 10-А клас - I місце секція «МІКРОЕКОНОМІКА И МАКРОЕКОНОМІКА»: КозІн...

  • 05.02.2018 Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

    Вітаємо переможців обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «психологія»: Болотських Аліна, 10-Б – ІІ місце секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»: Клівак Аріна, 10-А – І місце секція «всесвітня історія»: Чередниченко Дарина, 11-Б - I місце секція «археологія»: Желтобрюх Андрій, 10-Б - ІІ місце Наукові керівники: Горбатько Галина Павлівна,...

  • 05.02.2018 1

    секция «психология»: Болотскиех Алина, 10-Б – ІІ место секция «Теология, религиеведение и история религии»: Кливак Арина, 10-А – І место секция «всемирная история»: Чередниченко Дарья, 11-Б класс - I место секция «археология»: Желтобрюх Андрей, 10-Б класс - ІІ место Научные руководители: Горбатько Галина Павловна, Еремеев Павел Викторович, Окатенко Виталий Николаевич...

  • 31.01.2018 Турнір ЩО? ДЕ? КОЛИ?

     07.02.2018 року в НВК відбудеться шкільний етап турніру ЩО? ДЕ? КОЛИ?...

  • 26.01.2018 Конкурс годивниць.

     Класні колективи взяли участь в шкільному конкурсі годивниць....

  • 25.01.2018 Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Мрії про Україну: дитячий погляд"

     Учні НВК беруть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості "Мрії про Україну: дитячий погляд"...

  • 17.01.2018 Обласний дитячий художній конкурс "Світ і Я"

     Учні НВК беруть участь у дитячому художньому конкурсі "Світ і Я" присвячений Всесвітньму Дню охорони навколишнього природного середовища....