• Мовна освіта

Методична тема, над якою працює методичне об`єднання: «Компетентнісний підхід при викладанні української мови та літератури як один із пріоритетних напрямків створення розвивального освітнього середовища»

Адреси ефективного педагогічного досвіду
2013 рік узагальнення (районний рівень)

• Ковалевська О.О. тема досвіду: «Тестові технології як система контролю знань та адаптації школярів до сучасних вимог навчання»
2012 рік узагальнення (районний рівень)
• Боровкова І.К. тема досвіду: «Використання інформаційних технологій на уроках української мови та літератури з метою активізації пізнавальної діяльності учнів»
• Аріфова О.А. тема досвіду: «Використання можливостей кабінету української мови та літератури в навчально-виховному процесі з питання підвищення якості мовної освіти учнів та методичного рівня вчителів»

Методичні питання, з яких можна отримати консультацію в навчальних закладах району:

- Використання мультимедійних та телекомунікаційних технологій на уроках української мови та літератури (Боровкова І.К.)
- Методика підготовки учнів до написання та захисту науково-дослідної роботи МАН, секція «Філологія» (Аріфова О.А.)

Концепція літературної освіти