/Files/images/IMG-cb5f951174e97e1b41b62f60e4127876-V.jpg

З Днем Незалежності України

/Files/images/IMG-3cb28281d9ba99890057181421c5cef2-V.jpg

День Української Державності

Українська державність має більш ніж тисячолітню історію та ввібрала в себе надбання багатьох поколінь наших нащадків.
Від Київської Русі і до сьогодення ми пронесли наше прагнення жити у власній, вільній та сильній державі. Сьогодні ми знову зі зброєю в руках відстоюємо наше природнє право на свою державність. Щодня ми даємо відсіч підступному та жорстокому ворогу. І неодмінно переможемо, адже єдині у своїй готовності боротися за свободу.
З Днем Української Державності. Слава Україні!

Відкритий лист голові Харківської обласної військової адміністрації Синєгубову О.В. від освітян міста Харків


Шановний Олегу Васильовичу!

Освітяни Харкова обурені заявами обласної влади щодо неможливості відновлення офлайн-навчання начебто через відсутність укриттів у школах.

У закладах загальної середньої освіти готують безпечні укриття для дітей. Результати нашої роботи високо оцінили представники ЮНІСЕФ та інших іноземних організацій, які бачили, що ми провели колосальну роботу з розчищення завалів, та оцінили скільки праці вкладено у відновлення навчальних закладів.

Міністерство освіти і науки наголосило, що дистанційне навчання призводить до безперечного зниження якості освіти. Ми робимо все для того, щоб освітній Харків жив. Чому маємо полишити розпочате та закрити очі на численні прохання батьків, які хочуть, щоб їх діти отримували якісні знання та спілкувались з однокласниками в школах, а не через монітор?

Шановна, обласна влада, не принижуйте результати роботи педагогів. Ми роками працювали для того, щоб освіта в Харкові була на найвищому рівні, а ви пишались своїми дітьми! Тому давайте спільно докладемо зусиль для розвитку дітей, а не паплюжитимемо роботу по впровадженню комбінованого навчання. Тим паче, чи йтиме дитина до школи, вирішуватимуть батьки.

Відвідайте укриття у наших школах, прокоментуйте побачене, а не займайтесь недоречним популізмом. Не словом, а ділом, заради щасливого майбутнього дітей, про яке ви постійно говорите.

Дистанційне навчання в період воєнного стану

Електронні версії підручників на 2023-2024 навчальний рік

Шановні учасники освітнього процесу ХАЛ №45

Комунальний заклад "Харківський академічний ліцей № 45 Харківської міської ради" – заклад освіти для талановитої і обдарованої молоді, до складу якого входять: групи дошкільної освіти, спеціалізована початкова школа з поглибленим вивченням іноземної мови (1-4 класи) та поліпрофільна гімназія (5-11 класи).

Головною місією ХАЛ № 45 є створення інтелектуального простору спільної життєдіяльності, яка охоплює всіх співучасників навчально-виховного процесу.

Основними змістовними й ціннісними домінантами, з яких формується повноцінний образ академічного ліцею на сучасному етапі, є такі:

  • особистісно зорієнтована педагогіка;
  • забезпечення єдності фізичного, інтелектуального духовного й морального розвитку особистості;
  • супроводження діяльності учнів ситуацією успіху, визнання оригінальності кожної людини;
  • виконання замовлення особистості – бути конкурентоспроможною в суспільстві з ринковою економікою, вміти планувати стратегію власного життя, орієнтуватись у системі найрізноманітніших і неоднозначних цінностей, визначаючи своє життєве кредо, свій життєвий стиль;
  • забезпечення педагогічної гармонії, сучасного підходу до організації навчально-виховного процесу.

Запрошуємо всіх до співпраці в системі освіти!

В Україні спалах кору!

Пам'ятка про КІР

Брошура "Поради під час війни"

КІР листівка

КІР швидкий і небезпечний


/Files/images/dnzreg.JPG
/Files/images/La-Strada.JPG


/Files/images/ndgl_116111.gif

Новини

Календар

Попередня Липень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31