Банк проєктів "Марафон унікальних справ"

№ з/п Назва проєкту Автор проєкту, клас Контактний телефон, електронна адреса автора Тип проєкту за напрямом Термін реалізації проєкту На якому етапі знаходиться реалізація проєкту Короткий зміст проєкту Очікуваний результат
1. «Подаруй добро!» Учні 7-А класу, ХАЛ №45, куратор Ковалевська О.О. 725-17-08, Sch45@kharkivosvita.net.ua Волонтерський. Довготривалий На стадії реалізації Сприятиме укріпленню дружніх стосунків між батьками та дітьми, вихованню патріотизму, доброзичливого, толерантного ставлення до людей, розвине власні інтереси чи захоплення та людські якості у дітей, емпатійні навичкиРозширення кругозору, кола спілкування дітей, зниження рівня тривожності у дітей. Участь у міському марафоні «Подаруй добро!»