/Files/images/батьки.jpg

Мараб'ян Галина, майстер психології, практикуючий психолог

Поради:

- не переставайте мріяти й планувати, що зробимо після війни;

- знижуйте стрес обіймами та гумором, підтримуйте близьких словами "Я люблю тебе", "Я поруч";

- не позбавляйте себе речей, що приносять задоволення;

- робіть фізичні вправи;

- спілкуйтесь з друзями та підтримуйте один одного.

/Files/images/лика.jpg

Судіна Вікторія, лікар

Маленькі наші розумники!

Ви розумники, бо ви маєте вирости розумними. А для того, перш за все, треба начитися мислити. Мислення, любі наші діти, починається з питань: «Чому?», «Навіщо?» і « Як?» Тож, не соромтеся питати про все. Що вас турбує і цікавить! Будьте допитливими - навчитеся ставити питання. Ми, ваші батьки, завжди готові вам відповідати. Своїми відповідями поділяться з вами і ваші вчителі. Саме тому ми довірили їм ваше навчання і виховання.

Але і ви самі обов’язково шукайте відповіді на свої ж запитання. Бо мислення активізується тоді, коли проявляється здатність бачити яийсь предмет чи явище з різних боків, уміння помічати нове у звичному.

І тоді ви, маленькі розумники, залишитесь розумними навіть тоді, коли вже не будете маленькими!

/Files/images/images.jpg

Коц Марина, пекар

Любі наші діти!

Цього року вам належить зробити важкий і важливий вибір – вибір майбутньої професії, вибір справи життя. То не хвилинна справа!

Дозвольте порадити вам щось! Наступні рекомендації допоможуть кожному з вас знайти відповіді на деякі питання, які стосуються вибору майбутньої спеціальності.

· Подумай, чим би хотілося займатися саме тобі.

Обов'язково розмірковуй над тим, як здійснити свою мрію.

Не зупиняйся на думці: «Я буду бізнесменом, у мене буде найкрутіший телефон і Мерседес!».

· Не старайся пробувати обирати те, що хочуть обрати твої друзі. Повір, ти знайдеш собі нових друзів, тим більше, що ви будете займатися тим, що вам цікаво.

· Довідайся більше про ту професію, яку хочеться тобі обрати. Якщо це можливо, побувай в тому місці, де, як ти думаєш, тобі доведеться працювати згодом, поговори з людьми, які вже займаються цією справою.

Намагайся дізнатися все: як вступають, як вчаться, як влаштовуються працювати після закінчення навчання.

· Віддавай собі звіт, що рішення не може бути абсолютним і що в будь-який час у твоєму житті можуть відбутися зміни.

· Не піддавайся почуттю страху – це нормальний стан, який відчувають всі люди перед вибором.

· Іноді корисно починати свою кар'єру з практики, а не з теорії.

· Не відкладай на завтра те, що можна дізнатися сьогодні.

/Files/images/MC_psychologist.jpg

Олінковська Олександра Анатоліївна, психолог

Прислуховувайтесь до дітей, намагайтеся зрозуміти, що їм цікаво. Дитина має відчувати, що до ії думок прислухаються, що вона є рівноправним учасником спілкування з родиною. Дозволяйте дитині змінювати свої захоплення, шукати себе в різних формах діяльності.

/Files/images/батькии.jpg

Жаріхіна Юлія Олексіївна, мати учнів 10 та 11 класу ХАЛ №45

Чудові наші випускники!

Закінчується шкільна пора і роки пролетіли, як один день. Бережіть в пам’яті всі хороші моменти і спогади, радійте тому, що в вас є, і невпинно вірте в себе!

Нехай усі ваші цілі та плани збуваються!

Нехай у дорослому житті вам буде легко та комфортно!

І тільки порядні та чуйні люди зустрічаються на вашому життєвому шляху!

Здоров'я, кохання, удачі вам!