/Files/images/Копейченко Євге.jpg

Копейченко Євген, випускник 2021 року

Учні ХАЛ №45!!!

Хочу вам побажати удачі у ваших прагненнях, а також успіхів у всіх починаннях, великих і малих перемог. Вірте в себе, не залишайте за спиною свої мрії, реалізуйте їх щодня, щохвилини. Дивіться вперед з оптимізмом і вірою у наше мирне майбутнє

/Files/images/MG-9ab289f0ba639374eeee78d43e41f54d.jpg

Чемеріс Роман, випускник 2016 року.

1. Вчіть англійську, вона вам 100000% стане в нагоді. Ви йолопи, якщо вважаєте інакше. Я вважав.

2. Виберіть той напрямок, який вам цікавий. Краще бути успішним у чомусь одному, ніж лавірувати в усіх питаннях. Усього знати неможливо, ви даремно витратите час. Важливі не оцінки у щоденнику, важливі ваші знання.

3. Не відвідуйте клуби, тусовки та інший шум. Почніть читати та вивчати щось нове. Поки ви молоді – інвестуйте свій підлітковий вільний час у власне майбутнє, ще встигнете погуляти.

4. Займайтеся спортом. Обов'язково. Будь-яким! Спорт - важлива складова здорового тіла та свідомого мислення. Спорт допомагає сфокусуватися на собі, допомагає піти в себе і свої думки (не плутати з overthinking).

5. Менше обіцяйте і більше робіть, станьте прикладом для інших та гордістю для своїх батьків.

6. Навчіться рахувати свої фінанси. Це дуже важливо навчитися робити саме у підлітковому віці, коли у вас є «безкоштовні» кишенькові гроші. Витрачайте з розумом, не купуйте непотрібне.

7. Не слухайте думки чи критику чужих людей. Слухайте поради своїх близьких і тих, чия думка для вас важлива. Поради треба чути, а от прислухатися до них чи ні, це залишається за вами. Критика має бути конструктивна, решта - хейт і заздрість. Ви все можете, потрібна праця і бажання.

Соловйова Катерина, випускниця 2009 року

Привіт усім учням 45-ої школи!

Я, випускниця 2009 року, Соловйова Катерина, звертаюся до вас, кого нікого не бачила. Звертаюсь і трошки заздрю: вам ще доведеться відчути смак шкільного життя, про яке я сьогодні можу лише пригадувати. Знаєте, я пишаюся вами. Коли у соцмережі я побачила пост, в якому ви, цьогорічні випускники, зверталися до знайомих і незнайомих людей з проханням зібрати кошти на ЮСБ-плити, якими треба було негайно закрити вікна, знищені жорстоким ворогом, коли я побачила ото ваше «Не дамо змерзнути любій школі!», коли я дізналася, що вам це вдалося зробити, я подумала: «Нікому не вдасться знищити націю, де виховуються такі діти!» І тому я так пишаюся вами!

Ваш класний керівник – моя однокласниця. І через неї я передаю вам свої привітання вам. А ви, будь ласка, передайте молодшим класам нашої школи, щоб вони піклувалися про школу, яку так люблю я і яку зберегли ви.

Слава Україні!

/Files/images/Image-1.jpg

Веселовська Анастасія та Судін Богдан, випускники 2022 року

Ми, Веселовська Анастасія і Судін Богдан, випускники 45-ої, що не мали Випускного вечора, але мали 11 років навчання в її стінах. Життя розпорядилося так, що тепер усі наші однокласники розкидані по різним містам і навіть країнам. Так, саме ми живемо у Словаччині і Австрії. Живемо і сумуємо, що ми не разом, не поруч. Але сьогодні ми зустрілися у Відні, пригадали багато веселих моментів нашого шкільного життя, занурилися у теплі спогади і вирішили звернутись до вас, теперешніх учнів 45-ої. Друзі, ви, мабуть пам’ятаєте нас: ми приходили до ваших класів з колядками і щедрівками, виконували головні ролі у шкільних виставах, ми проводили для вас Дні цивільної оборони, допомагали саджати дерева на шкільному подвір’ї, судили ваші спортивні змагання, разом з вами співали шкільні пісні і допомагали вам привісити годівниці для птахів, бо були вище за вас. Пам’ятаєте нас? Тож ви знаєте нас – отже, ви маєте довіру до наших слів!

Тому ми, Настя і Богдан з минулорічного 11Б, звертаємося до вас: цінуйте шкільне життя! Роки, що ви проведете разом, - то не тільки навчання, то набагато більше! Вчіться, спілкуйтеся, допомагайте дорослим і ЗСУ, чекайте на перемогу - і незабаром ви повернетеся до нашої 45-ої! (А коли повернетеся, покличте нас: ми все ж таки хочемо станцювати вальс випускників на шкільному подвір’ї!)

Усе буде Україна! Слава Україні! І привіт вам, маленьким українцям!