Віртуальні книжкові виставки

Шановні відвідувачі!

На цій сторінці ви зможете ознайомитись з деякими книжковими виставками нашої шкільної бібліотеки.

Український інститут книги вже традиційно щороку проводить акцію Національний тиждень читання. Цього року він відбувається з 4 по 10 грудня 2023. Мета цієї акції – об’єднати українське суспільство навколо книги під гаслом «Бути своїм» , що означає зв’язок між поколіннями та між усіма українцями під час війни. Книжки можуть стати нашим захистом , нашою зброєю, вчителями і лікарями. Бібліотека ХАЛ45 організовала книжкові виставки.

Сила світла і духовності. До 130-річчя Миколи Хвильового.

/Files/images/bbloteka/хвильовий.png

Україна - єдина країна.

/Files/images/bbloteka/Україна єдина.png

Україна літературна.

/Files/images/bbloteka/Укр літературна.png

Запрошуємо читачів ознайомитися з виставками та насолодитись читанням.

Стежками козацької слави

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. І в цей же день відзначається День українського козацтва.

/Files/images/1.JPG.png

Пропонуємо вашій увазі книжкову виставку
« В країну правових знань »

/Files/images/3.png

/Files/images/2.png
Вшановуючи пам'ять про трагедію і подвиг захисників Чорнобиля, ми пропонуємо Вам завітати до бібліотеки і ознайомитись з матеріалами книжкової виставки, яка присвячена цій трагічній даті.
Птахи складають гімн весні.
Всміхаються до сонця квіти.
А пам'ять лине в моторошні дні
Гудуть жорстокі дзвони квітня.
Чорнобиль… Тепер це слово знає весь світ. Це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. В цьому році виповнюється 28 років з дня чорнобильської трагедії.Сама природа зробила нам застереження: »Люди , не будьте байдужими, жорстокими, безпечними. Пам’ятайте , що доля планети, доля всього людства, наше з вами майбутнє у наших руках ».
Хай стане мир міцнішим у стократ.
Хай над землею чисте небо буде,
Чорнобиль – попередження , набат,
Його уроків людство не забуде .

/Files/images/4.png

День пам'яті та примирення присвячений пам'яті жертв Другої світової війни

8 травня 1945 року в Берліні Антигітлерівська коаліція офіційно ухвалила «Акт про беззастережну капітуляцію» нацистської Німеччини. Напередодні, 7 травня, акт підписав начальник оперативного управління Верховного головнокомандування армійських сил Німеччини (ОКВ) генерал-полковник Альфред Йодль.
З цієї нагоди 8 травня 1945 року в багатьох містах Європи та США відбулися урочисті заходи, присвячені перемозі над нацизмом.
22 листопада 2004 року резолюцією Генеральної Асамблеї ООН до 60-річчя закінчення Другої світової війни 8 й 9 травня були проголошені Днями пам'яті та примирення, присвяченими пам'яті жертв цієї війни.
Більшість країн світу святкують День перемоги над нацизмом 8 травня (офіційна назва свята – «День перемоги в Європі»).
Жертвою Другої світової війни став кожен п'ятий українець. Військові втрати України становили 2,5 мільйона осіб, ще 5,5 мільйона осіб загиблих – військовополонені і мирне населення.
9 квітня 2015 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939−1945 років», у результаті чого День пам'яті було встановлено як державне свято.
Так Україна почала нову традицію святкування 8 й 9 травня в європейському дусі пам'яті та примирення. Цей день встановлений для «поваги подвигу українського народу, його видатного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні, висловлювання поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам'яті про загиблих».
Символом Дня пам'яті та примирення є червоний мак. Його графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку, зображено квітку, з іншого, – кривавий слід від кулі.
Книги про війну – це також пам’ятник героям війни, відомим і невідомим її солдатам…
Це дань безсмертному подвигу, та ратній звитязі воїнів, всім хто кував перемогу, працюючи в тилу, хто боровся з ворогом в партизанських загонах

/Files/images/5.png

Будні бібліотеки

/Files/images/DSC02027.JPG

/Files/images/DSC02038.JPG

/Files/images/DSC02041.JPG

/Files/images/IMG_20131225_133239.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 796