• Обдарована молодь
Випускник Харківського академічного ліцею № 45 виборов бронзову медаль на Міжнародній математичній олімпіаді в Японії.
Учениця 3 класу Харківського академічного ліцею № 45 стала лауреатом І ступеню Всеукраїнського відкритого конкурсу читців імені Тараса Шевченка у номінації "Художнє читання".
Учень 11 класу ХАЛ № 45 став переможцем фінального етапу конкурсу МАН (відділення "Економіка").
Учениця 11 класу ХАЛ № 45 стала переможницею фінального етапу конкурсу МАН (секція "Географія").

Учень ХАЛ № 45 став переможцем міжнародної юніорської олімпіади з інформатики, 2 учениці - міжнародної дівочої олімпіади з інформатики, які щойно завершилися у м. Кракові

Команда ХАЛ № 45 перемогла у міському турнірі з основ інформатики для учнів 5-7 класів закладів загальної середньої освіти

У закладі освіти у 2022/2023 навчальному році керівництво науковою та дослідницькою роботою учнів досвідченими високопрофесійними вчителями та вченими-професіоналами надало можливість здобути наступні результати:

67 учнів ХАЛ № 45 стали переможцями III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Протягом 2022/2023 навчального року учні ХАЛ №45 брали учать у наукових змаганнях різного рівня та здобули наступні результати:

1. Міжнародний конкурс у сфері штучного інтелекту "Al Space Challenge for Social Good "

- І місце (у складі команди)

2. III Всеукраїнський конкурс захист науково-дослідниицьких робіт учнів-членів МАН України

- І місце (6 учнів)

- І місце (2 учні)

13. Обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

- ІI місце

14. Обласний етап конкурсу МАН, секція "Географія"

- І місце

15. Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики