Підписатися на RSS

Новини школи

V Харківська відкрита оліпіада з лінгвістики

Вітаємо переможців V Харківської відкритої олімпіади з лінгвістики. Диплом І ступеня - Рощупкін Дмитро, 9-А Диплом ІІ ступеня - Рощупкін Михайло, 6-А...

Гордість Шевченківського району

Учень 6-А класу Торяник Михайло отримав іменну стипендію депутата Верховної ради України Валерія Писаренко...

Перемога в регіональній олімпіаді з робототехніки ROBO-Kids 2018

Команда ХНВК стала переможцем регіональної олімпіади з робототехніки "ROBO-Kids 2018". Вітаємо учнів 6- А класу: Семенов Євген, Баркалов Михайло, Коровкін Нікіта, Зіненко Михайло, Отусіле Еммануїл, Рощупкін Михайло, Шевченко Тимур, Лещинський Владислав, Юрчук Арсеній, Шанлібін Анатолій...

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики  Фурсов Илля 6-А І Лещинський Владислав 6-А І Рощупкін Михайло 6-А І Зиков Андрій 6-А І Пермяков Илля 6-А І Гамов Олексій 7-А І Голясова Дарина 7-А І Дмитриєв Данил 7-А І Жаріхін Єгор 7-А І Харченко Федір 7-А І Чуб Володимир 7-А І Заозерська Софія 8-А І Овчиников Павло 8-А І Лінник Олена 10-А І Матвейшин Дмитро 10-А І Осташев Данил...

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури Флюстікова Христина, 9-В Мисик Олександр, 10-В I місце Любченко Ольга, 11-Б Крикунова Валерія, 11-Б Салюкова Анастасія, 10-В Нечипорук Яна, 9-А Стрельцина Катерина, 8-Б Фалендиш Аліна, 8-Б Чирвон Світлана, 7-В II місце Шпиньова Софія, 11-Б Дяченко Софія, 10-Б Живилова Марія, 9-В Чуркина Арина, 8-А Шаповалов Іван,...

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури Флюстікова Христина, 9-В Мисик Олександр, 10-В I місце Любченко Ольга, 11-Б Крикунова Валерія, 11-Б Салюкова Анастасія, 10-В Нечипорук Яна, 9-А Стрельцина Катерина, 8-Б Фалендиш Аліна, 8-Б Чирвон Світлана, 7-В II місце Шпиньова Софія, 11-Б Дяченко Софія, 10-Б Живилова Марія, 9-В Чуркина Арина, 8-А Шаповалов Іван,...

Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних інформатиків

Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних інформатиків, м. Івано-Франківськ Осташев Данил, 11-А Торяник Георгій, 11-А Соколов Артем, 11-А Старостенко Ростислав, 11-А Обозний Максим, 10-А I місце Матвейшин Дмитро, 10-А Пасько Павло, 9-А Ткачев Захар, 9-А Зиновьев Денис, 9-А Човпан Ігор, 9-А IІI місце Вітаємо Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував команду....

Фінальний етап турніру юних математиків

Вітаємо переможців фінального етапу турніру юних математиків, м. Херсон Обозний Максим, 10-А Лінник Олена, 10-А Лисойван Антон, 10-А Попов Павло, 10-А Дубов Нікіта, 10-А III місце Вітаємо Крижановського Олександра Феліксовича, Шевякова Ігора Віталійовича, які підготували команду...

ІІ Всеукраїнська наукова конференція "Освіта і наука в умовах глобальних трансформацій"

Учителі НВК взяли участь у ІІ Всеукраїнській науковій конференції "Освіта і наука в умовах глобальних трансформацій", м. Дніпро...

Районний етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"

Вітаємо переможців районного етапу інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» старша группа Матвейшина Дмитра10-А Обозного Максима10-А Осташева Данила 11-А Уманського Давида 11-А Линник Олену 10-А Попова Павла 10-А I місце...