• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини школи

Новини школи

  • 01.06.2018 VI Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа - джерело талантів"

    Вітаємо педагогічний педагогічний колектив ХНВК № 45 "Академічна гімназія" з перемогою в VI Всеукраїнському конкурсі-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа - джерело талантів" - ІІІ місце....

  • 14.05.2018 Всеукраїнськоий фінал 32 Міжнародного чемпіонату з розв'язування логічних математичних задач м. Вінниця

    Вітаємо переможців Всеукраїнського фіналу 32 Міжнародного чемпіонату з розв'язування логічних математичних задач м. Вінниця Еловец Александр, 5-А класс Фурсов Илья, 5-А класс Рощупкин Михаил, 5-А класс Зыков Андрей, 5-А класс Гамов Алексей, 6-А класс Голясова Дарья, 6-А класс Савчук Викалина, 6-А класс Беда Егор, 6-А класс Заозерская София, 7-А класс Овчинников Павел, 7-А класс Бажаємо успіхів у відборочному турнірі до Міжнародного фіналу у м...

  • 11.05.2018 XXV комплексна олімпіада з математики, фізіки, інформатики «ТУРНІР ЧЕМПІОНІВ»

    Вітаємо переможців XXV комплексної олімпіади  з математики, фізіки, інформатики «ТУРНІР ЧЕМПІОНІВ» Інформатика: Коваль Илля, 11-А – ІІ місце Обозний Максим, 9-А – І місце Рощупкін Дмитро, 8-А – І місце Математика: Коваль Илля, 11-А – І місце Комплексний залік: Коваль Илля, 11-А – ІІ місце,  Обозний Максим, 9-А – ІІІ місце Математика: Команда – І місце Інформатика: Команда – IІ місце...

  • 11.05.2018 ХVII Київський Міжнародний фізико-математичний фестиваль

    Вітаємо переможців ХVII Київського Міжнародного фізико-математичного фестиваля команда 8-А класу: Зіновьев Денис, Попович Ярослав, Рощупкин Дмитро, Човпан Ігор команда 9-А класу: Бондаренко Михайло, Корольков Максим, Лебединцев Нікіта, Лінник Олена, Малєєв Олексій, Обозний Максим, Рубін Єфим комплексна олімпіада з физике: І месце та III місце «Математичний експрес» III місце «Математична карусель»...

  • 10.05.2018 Всеукраїнська учнівська олімпіада з лінгвістики

    Вітаємо переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з лінгвістики Коваль Ілля, 11-А – I місце Обозний Максим, 9-А – I місце Рощупкін Дмитро, 8-А – II місце Вітаємо Крижановського Олександра Феліксовича, Шевякова Ігора Виталійовича, які підготували переможців...

  • 03.05.2018 Дні науки

    З 27.04. - по 02.05.2018 в НВК пройшли Дні науки. 53 учні 2-8 класів захистили свої науково-дослідницьки роботи у межах Юніор-Академії. ...

  • 03.05.2018 ІІІ (фінальний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

    Секція «Internet-технології и WEB-дізайн»: Большаков Григорій, 11-А  - II місце Секція «Інформаційні системы, бази даних та системи штучного інтелекту»: Радченко Олександр, 11-А – III місце Секція «комп'ютерні системи та мережі»: Заможський Олексій, 11-А – III місце Науковий керівник Руккас Кирило Маркович Секція «АВІА- ТА РАКЕТОБУДУВАННЯ, МАШИНОБУДУВАННЯ И РОБОТОТЕХНІКА»: Олефіренко Олексей,...

  • 02.05.2018 Фінальний етап ВсеукраЇнського турніру юних істориків м.Вінниця

    Вітаємо переможців фінального етапу ВсеукраЇнського турніру юних істориків м.Вінниця Уманський Давид, 10-А Редін Дмитро, 10-А ілінова Нелли, 10-А Любченко Ольга, 10-Б Кречко Богдан 11-А ІІ місце Вітаємо Шишко Олену Алексеевну, яка підготувала переможців....

  • 26.04.2018 День Цивільного захисту

    26 квітня 2018 року у НВК проходив День Цивільного Захисту. У рамках його проведення удосконалювалися навички учнів та вчителів з ЦЗ, проводились заняття, тренування та змагання, практичні заняття та квести з охорони здоров’я для учнів 6 та7 класів, відеоурокі «Мій біль – Чорнобиль» для учнів 5 та 8 класів, естафета «Майбутні захисники Вітчизни для учнів старших класів, майстер-класи з першої допомоги для учнів 7 класів із залученням волонтерів Червоного Хреста, працював кінозал «Захисти себе сам» для учнів 1-11 класів...

  • 04.04.2018 Перемога у IV (фінальному етапі) Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури

    Вітаємо переможця IV (фінального етапу) Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури Ясінский Ян, 10-Б  -  I місце Вітаємо Забеліну Надію Іванівну, Степанову Наталію Вікторівну, які підготували переможця...