Підписатися на RSS

Новини школи

Стипендія Президента України 2016

Стипендія Президента України Вітаємо стипендіатів Президента України 2016 року: Коваля Иллю, 10-А клас, Кудінову Ганну, 11-Б клас, Мінакова Станіслава, Скуріхіна Романа, Попову Єлизавету, Рибалко Поліну, Баша Валерію - віпускників 2016 року, Вітаємо наставників стипендіатів Президента України Арзубова М.О., Руккаса К.М., Крижановського О.Ф., Баша О.В., Степанову Н.В., Полякову О.І....

Міський турнір юн их винахідників та раціоналізаторів

Вітаємо переможців міського турніру іних винахідників та раціоналізаторів  Ковальов Павло, 10-А Шевцова Анастасія, 10-В Светлічний Антон, 11-А Олійник Олег, 11-А Келип Аліса, 10-Б ІІІ місце Вітаємо Кухтіна Олександра Івановича, який підготував команду...

Міський турнір юних інформатиків

Вітаємо переможців міського турніру юних інформатиків Молодцов Дмитро, 11-А Плотніков Михайло, 11-А I місце Светлічний Антон, 11-А Чернобай Микола, 11-А Іваштенко Олег, 11-А IІ місце Кравцов Артур, 10-А Коваль Ілля, 10-А Большаков Григорій, 10-А Шапран Микита, 10-А Супрун Тетяна, 10-А  ІІІ місце Шведченко Марія, 10-А Сурженко Павло, 10-А Уфімцева Катерина, 10-А Башук Марина, 10-А Спорова Олена,...

Міський турнір юних біологів

Вітаємо переможців міського турніру юних біологів Смольнікова Дарина, 11-Б Марцинюк Марк, 11-Б Сурженко Павло, 10-А ІІ місце Вітаемо Лучко Ірину Іванівну, яка підготувала команду...

Міський турнір юних географів

Вітаємо переможця міського турніру юних географів Лисіков Іван, 10-А І місце Вітаємо Обод Маргариту Львівну, яка підготувала переможця...

Районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів

Вітаємо переможців районного турніру юних винахадників та раціоналізаторів Ковальов Павел, 10-А Шевцова Анастасія, 10-В Светличний Антон, 11-А Сайнчин Віталій, 11-А Келип Аліса, 10-Б ІI місце Вітаємо Кухтіна Олександра Івановича, який підготував команду...

Міський турнір юних правознавців

Вітаємо переможців міського турніру юних правознавців! Дворецька Кристина, 11-Б Мазоренко Марія, 11-Б Костін Микита, 10-А Чередниченко Дар'я, 10-Б Любченко Ольга, 9-В I місце Вітаємо Юношеву Любов Юріївну, яка підготувала команду....

Всеукраїнський конкурс "Панорама творчих уроків - 2016"

Вітаємо Роменського Юрія Івановича, заступника директора з НВР, вчителя французької мови, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі "Панорама творчих уроків - 2016"....

Нагородження Баші О.В. Почесною Грамотою ХОДА

Вітаємо Башу Олександру Вадимівну, вчителя німецької мови, з нагородженням Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації....