Підписатися на RSS

Новини школи

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології  Болотських Аліна 8-Б І Крікунова Валерія 8-Б І Лукашина Єва 8-Б І Чередніченко Дар’я 9-Г І Мисик Олександра 7-В ІІ Лисіков Іван 9-В ІІ Марцинюк Марк 10-Б ІІ Калініна Марина 11-В ІІ Севрук Анастасія 11-В ІІ Філіпас Олексій 11-В ІІ Костін Микита 9-В ІІІ Берестовий Артем 10-Б ІІІ Возний Іван 11-Б ІІІ Вітаємо Горбатько Галину Павлівну, Єльцину Ганну Віталіївну, Лучко Ірину Іванівну,які підготували переможців...

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпфіади з інформатики  1. Човпан Ігор 6-А 8 I 2. Зінов’єв Денис 6-А 8 I 3. Вороной Андрій 6-А 8 II 4. Шевцов Михайло 6-А 8 III 5. Обозний Максим 7-A 8 I 6. Лисойван Антон 7-A 8 I 7. Пташний Максим 7-А 8 II 8. Андронов Герман 7-A 8 II 9. Попов Павло 7-A 8 II 10. Малєєв Олексій 7-A 8 II 11. Бондаренко Михайло 7-А 8 III 12. Порохняк Володимир 7-А 8 III 13...

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпфіади з інформатики  1. Човпан Ігор 6-А 8 I 2. Зінов’єв Денис 6-А 8 I 3. Вороной Андрій 6-А 8 II 4. Шевцов Михайло 6-А 8 III 5. Обозний Максим 7-A 8 I 6. Лисойван Антон 7-A 8 I 7. Пташний Максим 7-А 8 II 8. Андронов Герман 7-A 8 II 9. Попов Павло 7-A 8 II 10. Малєєв Олексій 7-A 8 II 11. Бондаренко Михайло 7-А 8 III 12. Порохняк Володимир 7-А 8 III 13...

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпфіади з інформатики  1. Човпан Ігор 6-А 8 I 2. Зінов’єв Денис 6-А 8 I 3. Вороной Андрій 6-А 8 II 4. Шевцов Михайло 6-А 8 III 5. Обозний Максим 7-A 8 I 6. Лисойван Антон 7-A 8 I 7. Пташний Максим 7-А 8 II 8. Андронов Герман 7-A 8 II 9. Попов Павло 7-A 8 II 10. Малєєв Олексій 7-A 8 II 11. Бондаренко Михайло 7-А 8 III 12. Порохняк Володимир 7-А 8 III 13...

Міжнародна конфереція з проблем зміни клімату "Біорозмаїття"

04.12.2015 року 20 учнів 8-10 класів брали участь в інтерактивній Міжнародній конференції з проблем зміни клімату "Біорозмаїття", яка проводилась за підтримкою Посольства Франції в Україні та Allience francaise.  ...

II етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури Преображенський Данил, 7-Б – III місце Мисік Олександра, 7-В – III місце Любченко Ольга, 8-Б – III місце Башук Марина, 9-А – II місце Костін Микита, 9-В – III місце Гончаренко Юлія, 10-Б – II місце Кудінова Анна, 10-Б – II місце Таршина Юлия, 11-А – II место Орешич Дарья, 11-Б – II место Вітаємо Арифову О.А., Боровкову І...

І (районний) етап VIIІ міського конкурсу знавців російської мови

Вітаємо переможців І (районного) етапу VIIІ міського конкурсу знавців російської мови Орешич Дар'я, 11-Б – I cмісце Таршина Юлія, 11-А – ІІІ місце Кудінова Анна, 10-Б – II місце Гончаренко Юлія, 10-Б – переможець номінації «Золотое перо» Швайко Софія, 9-А – ІІІ місце Ясінский Ян, 8-Б – І місце Вітаємо Забєліну Н.І., Полякову О.І., Степанову Н.В., які підготували переможців....