Підписатися на RSS

Новини школи

ІІ етап Міжнародного конкурсу учнівської та студенської молоді ім. Т. Шевченко

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу учнівської та студенської молоді ім. Т. Шевченко  Чуркіна А., 5-А клас – III місце Мисик О., 7-В клас – III місце Гончаренко Ю., 10-Б клас – III місце Вітаємо Боровкову І.К., Копейченко Т.І., Ковалевську О.О., які підготували переможців....

II етап Всеукраїнськой олімпіади з математики

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнськой олімпіади з математики Соколов В. 5-А ІI Зиновьев Д. 6-А I Ключко І. 6-А ІІI Тавурова З. 6-А І Шевченко К. 6-А І Яркін Д. 6-А ІІI Дубов М. 7-А ІI Іляшенко І. 7-А ІІІ Лисойван А. 7-А І Малєєв О. 7-А ІІI Обозний М. 7-А ІІ Пташний М. 7-А ІІ Юрченко В. 7-А ІІI Краснокутская С. 8-А І Кливак А. 8-А І Боярчук Є. 8-А ІІ Коваль І. 9-А І Кравцов А. 9-А І Швайко С. 9-А І Башук М...

Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи фахової підготовки вчителя математики»

 Учитель математики Крижановський О.Ф. взяв участь у роботі Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи фахової підготовки вчителя математики», яка відбудеться з 25.11.2015 по 28.11.2015 у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М.Коцюбинського...

Районна олімпіада з історії

Вітаємо переможців районної олімпіади з історії 1. Таршина Юлія 11-А І 2. Красовицький Данил 11-А І 3. Гронь Ілля 11-А ІІ 4. Рожанська Уляна 11-А ІІ 5. Рябов Володимир 11-А ІІ 6. Скуріхін Роман 11-А ІІІ 7. Смольнікова Дарина 10-Б II 8. Емец Арсеній 10-А II 9. Ушивец Микита 10-А IIІ 10. Іваштенко Олег 10-А IIІ 11. Юрко Віталій 9-А I 12. Чередниченко Єлизавета 9-Г I 13. Швайко Софія 9-А I 14. Башук Марина 9-А ІI 15...

ІI етап Всеукраїнскої олімпіади з російської мови

Вітаємо переможців  ІI етапу Всеукраїнскої олімпіади з російської мови Ясінський Ян, 8-Б клас – І місце Блинова Неллі, 8-А клас – IIІ місце Швайко Софія, 9-А клас – IIІ місце Кудинова Анна, 10-А клас – І місце Гончаренко Юлія, 10-А клас – IІ місце Таршина Юлія, 11-А клас – IIІ месце Красовицький Данил, 11-А клас – IІI месце Вітаємо Башу К.Є, Забєліну Н.І., Полякову О.І., Степанову Н.В., які підготували переможців...

II етап Всеукраїнської олімпіади з географїї

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади  з географїї Ясинский Ян, 8-Б клас – І місце Саносян Олекандра, 8-А клас – IІ місце Уманський Давид, 8-А клас– IIІ місце Свитенко Гергій, 9-В клас– І місце Михайленко Максим, 9-Г клас – IIІ місце Ушивец Микита, 10-А клас – І місце Сологуб Юлія, 10-А клас – IIІ місце Емец Арсений, 9-А класс – IIІ место Молоко Анна, 11-А класс – IIместо Вітаємо Обод М...

II етап Всеукраїнських олімпіад з іноземних мов

ПВітаємо переможців II етапу Всеукраїнських олімпіад з англійської мови Боярчук Є., 8-А ІІ місце Любченко О., 8-Б ІІ місце Ясинський Я., 8-Б ІІІ місце Чигринова Г., 9-Б ІІ місце Уфимцева К., 9-А ІІ місце Спорова О., 9-А ІІІ місце Бекетова В., 10-Б І місце Гончаренко Ю., 10-Б І місце Сафонов Є., 10-Б ІІ місце Замеховська Н., 11-Б І місце Гронь І, 11-А ІІ місце Бекузаров М., 11-Б III місце з французької мови Хрипко Т...

Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних інформатиків

Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних інформатиків  Мінаков Станислав, 11-А Скуріхін Роман, 11-А Попова Єлизавета, 11-А Пайвин Артем, 11-А Уфімцева Софія, 11-А I місце Різник Валерій, 11-А Рябов Володимир, 11-А Солодова Мария, 11-А Кравцов Артур, 9-А Супрун Тетяна, 11-А  ІІI місце Вітаємо Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував команди...

Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних географів

Вітаємо переможця фінального етапу Всеукраїнського турніру юних географів  (у складі сбірної команди м.Харкова) Молоко Анна, 11-В ІІI місце Вітаємо Обод Маргариту Львівну, яка підготувала пепеможця...

І (районний етап) VIIІ міського конкурсу знавців російської мови

Вітаємо переможців  І (районного) етапу VIIІ міського конкурсу знавців російської мови Орешич Дарья, 11-Б – I місце Таршина Юлія, 11-А – ІІІ місце Кудінова Анна, 10-Б – II місце Гончаренко Юлія, 10-Б – переможець номінації «Золоте перо» Швайко Софія, 9-А – ІІІ місце Ясінский Ян, 8-Б – І місце Вітаємо Забєлину Надію Іванівну, Полякову Оксану Іванівну, Степанову Наталлю Вікторівну, які підготували...