Підписатися на RSS

Новини школи

Шкільна олімпіада з німецької мови

Вітаємо переможців шкільної олімпіади з німецької мови Блинова Неля 8A І Степанова Ева 8A І Супрун Татьяна 9A І Просандеева Елизавета 9B І Энтина Элеонора 9A І Твердохлеб Владислав 9B ІІ Журавок Артем 9B ІІІ Лысиков Иван 9B І Башук Марина 9А ІІ Баша Валерия 11В І Корень Яна 11Б І Орешич Дарья 11А ІІ Гронь Илья 11А ІІІ Вітаємо Корогодину Світлану Федорівну, Баша Олександру Вадимівну, які підготували...

Шкільна олімпіада з астрономії

Вітаємо переможців шкільної олімпіади з астрономії Пинтова Анастасия 11 І Евтюшкин Даниил 11 ІІ Красовицкий Даниил 11 ІІ Пайвин Артем 11 ІІІ Уфимцева София 11 ІІІ Мединцева Татьяна 11 ІІІ Пахнутова Мария 11 ІІІ Кудинова Анна 10 І Светличний Антон 10 ІІ Берестовой Артем 10 ІІ Марцинюк Марк 10 ІІІ Гончаренко Юлия 10 ІІІ Смольникова Дарина 10 ІІІ Поздравляем Кухтіна Олександра Івановича, який підготував переможців...

Шкільна олімпіада з правознавства

Вітаємо переможців шкільної олімпіади з правознавства Ющенко Ярослав 9 - Б I Савицкая Елизавета 9 - Г I Бойко Александр 9 - Г ІІ Тарасенко Анна 9 - Г ІІ Лысиков Иван 9 - В ІІ Кречко Богдан 9 - А ІІI Сурженко Павел 9 - А ІІI Ковалёв Павел 9 - В ІІI Симовьян Сергей 9 - Б ІІI Келып Алиса 9 - Б ІІI Сологуб Юлия 10 - Б І Мазоренко Мария 10 -Б I Дворецкая Кристина 10 -Б ІІ Забайрачная Александра 10-А ІІ...

Шкільна олімпіада з правознавства

Вітаємо переможців шкільної олімпіади з правознавства Ющенко Ярослав 9 - Б I Савицкая Елизавета 9 - Г I Бойко Александр 9 - Г ІІ Тарасенко Анна 9 - Г ІІ Лысиков Иван 9 - В ІІ Кречко Богдан 9 - А ІІI Сурженко Павел 9 - А ІІI Ковалёв Павел 9 - В ІІI Симовьян Сергей 9 - Б ІІI Келып Алиса 9 - Б ІІI Сологуб Юлия 10 - Б І Мазоренко Мария 10 -Б I Дворецкая Кристина 10 -Б ІІ Забайрачная Александра 10-А ІІ...

Шкільна олімпіада з фізики

Вітаємо переможців шкільної олімпіади з фізики 1. Гронь Ілья 11-А ІІІ 2. Любченко Юрий 11-А ІІІ 3. Минаков Станислав 11-А І 4. Пайвин Артем 11-А ІІІ 5. Попова Елизавета 11-А ІІІ 6. Резник Валерий 11-А ІІ 7. Рожанская Ульяна 11-А ІІІ 8. Рябов Владимир 11-А І 9. Скурихин Роман 11-А ІІ 10. Солодова Мария 11-А ІІІ 11. Таршина Юлия 11-А ІІI 12. Уфимцева София 11-А ІIІ 13. Бадашко Александра 10-А II 14. Балашов Алексей 10-А II 15...

Шкільна олімпіада з правознавства

Вітаємо переможців шкільної олімпіади з правознавства Ющенко Ярослав 9 - Б I Савицкая Елизавета 9 - Г I Бойко Александр 9 - Г ІІ Тарасенко Анна 9 - Г ІІ Лысиков Иван 9 - В ІІ Кречко Богдан 9 - А ІІI Сурженко Павел 9 - А ІІI Ковалёв Павел 9 - В ІІI Симовьян Сергей 9 - Б ІІI Келып Алиса 9 - Б ІІI Сологуб Юлия 10 - Б І Мазоренко Мария 10 -Б I Дворецкая Кристина 10 -Б ІІ Забайрачная Александра 10-А ІІ...

Шкільна олімпіада з правознавства

Вітаємо переможців шкільної олімпіади з правознавства Ющенко Ярослав 9 - Б I Савицкая Елизавета 9 - Г I Бойко Александр 9 - Г ІІ Тарасенко Анна 9 - Г ІІ Лысиков Иван 9 - В ІІ Кречко Богдан 9 - А ІІI Сурженко Павел 9 - А ІІI Ковалёв Павел 9 - В ІІI Симовьян Сергей 9 - Б ІІI Келып Алиса 9 - Б ІІI Сологуб Юлия 10 - Б І Мазоренко Мария 10 -Б I Дворецкая Кристина 10 -Б ІІ Забайрачная Александра 10-А ІІ...

Шкільна олімпіада з правознавства

Вітаємо переможців шкільної олімпіади з правознавства Ющенко Ярослав 9 - Б I Савицкая Елизавета 9 - Г I Бойко Александр 9 - Г ІІ Тарасенко Анна 9 - Г ІІ Лысиков Иван 9 - В ІІ Кречко Богдан 9 - А ІІI Сурженко Павел 9 - А ІІI Ковалёв Павел 9 - В ІІI Симовьян Сергей 9 - Б ІІI Келып Алиса 9 - Б ІІI Сологуб Юлия 10 - Б І Мазоренко Мария 10 -Б I Дворецкая Кристина 10 -Б ІІ Забайрачная Александра 10-А ІІ...

Шкільна олімпіада з біології

Вітаємо переможців шкільної олімпіади з біології Крикунова Валерия 8 - Б І Болотских Алина 8- Б І Мегельбей Елизавета 8-Б І Соколов Артем 8-А ІІ Белоцерковский Владимир 8-А ІІ Блинова Неля 8-А ІІІ Боярчук Елизавета 8-А ІІІ Сурженко Павел 9-А І Костин Никита 9-В І Чередниченко Дарья 9-Г І Тарасенко Анна 9-Г ІІ Просандеева Елизавета 9- В ІІ Поповский Константин 9- В ІІІ Свитенко Георгий 9 - В ІІІ Лысиков...

Шкільна олімпіада з російської мови

Вітаємо переможців шкільної олімпіади з російської мови Таршина Юлия 11 І Красовицкий Даниил 11 ІІ Мазоренко Мария 10 ІII Кудинова Анна 10 І Спорова Елена 9 I Уфимцева Екатерина 9 ІII Швайко София 9 ІI Ясинский Ян 8 І Блинова Неля 8 ІI Малеев Алексей 8 ІІІ Саносян Александра 8 ІІI Степанова Ева 8 ІІІ Вітаємо Полякову Оксану Іванівну, Степанову Наталью Вікторівну, Забєліну Надію Іванівну, Башу Катерину...