Підписатися на RSS

Новини школи

Міський конкурс на кращий кабінет української мови та літератури

 У жовтні-листопаді 2012 року Департаментом освіти проведено міський конкурс на кращий кабінет української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів, участь у якому взяли 28 шкіл міста.     Мета конкурсу полягала у виявленні та поширенні досвіду кращих учителів української мови та літератури щодо вдосконалення навчально-матеріальної бази, методичного забезпечення, оптимального використання у навчально-виховному процесі можливостей кабінетів української мови та літератури...

Всеукраїнський турнір "Шкільний кубок України"

 Вітаємо Савельєву Л., 11-А, капітана команди м.Харкова - призера Всеукраїнського турніру "Шкільний кубок України"...

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії: І місце - Мазанов М., 9-А ІІ місце - Молоко Г., Мінаков С., 8-А; Годун А., 9-А ІІІ місце - Попова Л., Таршина Ю., 8-А; Лях А., Михальчук М., 9-А Вітаємо вчителя географії Рибчак Т.М., яка підготувала переможців...

Районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів

Вітаємо команду НВК - переможців районного турніру юних винахідників та раціоналізаторів (ІІ місце) Олейник В., Щербакова Г., 11-Б; Федосенко М., Костін В., Подгайко В., 10-Б   Вітаємо вчителя фізики Кухтіна О.І., який  підготував переможців...

Всеукраїнський турнір юних математиків

 Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних математиків Агапова К., Любчика Є. (11-А), Бабенко М. (10-А) та вчителя математики Крижановського О.Ф....

Всеукраїнський турнір юних хіміків

 Віаємо переможця Всеукраїнського турніру юних хіміків Шимківа Д. (10-А) та вчителя хімії Барабан О.В....

Всеукраїнський турнір юних географів

 Вітаємо переможця турніру юних географів Чечкіну К., 10-А та учителя географії Обод М.Л., яка її підготувала!...

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури

 Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з російської мови та літератури! І місце - Баша В.(8-В), Костін В. (10-Б),Осташкевич М. (11-А), ІІ місце - Богомолов В. (10-В), Калініна М. (8-В), Кікіджан Е.(10-А), Мазанов М. (9-А) ІІІ місце - Лях А., Філоніч С. (9-А); Попова Є., Солодова М (8-А); Хоменко І., Шишкіна М. (10-А) Вітаємо вчителів, які підготували переможців: Степанову Н...

ПРОБНЕ ЗНО-2013

 З 1 по30 листопада 2012 року проводиться реєстрація на Пробне ЗНО-2013....