• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини школи

Новини школи

  • 02.12.2016 Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних фізиків

    Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних фізиків Иваштенко Олег, 11-А Кофман Поліна, 11-А Кравцов Артур, 10-А Юрко Віталій, 10-А Кречко Богдан, 10-А ІІІ місце Вітаємо Іврія Іллю Леонідовича, який підготував команду...

  • 01.12.2016 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови 1. Бекетова Вера 11-Б І 2. Гончаренко Юлія 11-Б І 3. Сологуб Юлія 11-Б ІI 4. Иванцова Дар'я 11-Б ІII 5. Cафонов Егор 11-Б ІІI 6. Бескаравайна Вероніка 10-Б І 7. Хрипко Тимофей 10-Б ІІ 8. Спорова Олена 10-A ІІ 9. Башук Марина 10-A ІІІ 10. Тичкова Ганна 9-Б III 11. Шпиньова Софія 9-Б ІII 12. Боярчук Єлизавета 9-A ІIІ 13. Любченко Ольга 9-Б ІІ 14...

  • 01.12.2016 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови 1. Бекетова Вера 11-Б І 2. Гончаренко Юлія 11-Б І 3. Сологуб Юлія 11-Б ІI 4. Иванцова Дар'я 11-Б ІII 5. Cафонов Егор 11-Б ІІI 6. Бескаравайна Вероніка 10-Б І 7. Хрипко Тимофей 10-Б ІІ 8. Спорова Олена 10-A ІІ 9. Башук Марина 10-A ІІІ 10. Тичкова Ганна 9-Б III 11. Шпиньова Софія 9-Б ІII 12. Боярчук Єлизавета 9-A ІIІ 13. Любченко Ольга 9-Б ІІ 14...

  • 17.11.2016 ІІ етап Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченко

    Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченко Кудінова Ганна, 11-Б клас – І місце Башук Марина, 10-А клас – III місце Флюстікова Кристина, 7-В клас – II місце Шаповалов Іван, 5-А клас – III місце Вітаємо Ковалевську Ольгу Олександрівну, Сизову Вікторію Миколаївну, Боровкову Інну Костянтинівну, які підготували переможців...

  • 14.11.2016 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

    Вітаємо переможців районної олімпіади з географії 1. Преображенський Даніял Андрійович 8-Б ІІ 2. Мисік Олександра Федорівна 8-В І 3. Уманський Давід Михайлович 9-А І 4. Редін Дмитро Вікторович 9-А ІІ 5. Лукашина Єва Валеріївна 9-В ІІ 6. Світенко Георгій Миколайович 10-А І 7. Михайленко Максим В’ячеславович 10-В ІІІ 8. Тарасенко Анна Олегівна 10-В І 9. Уднікова Анна Олександрівна 10-В ІІ 10. Берестовий...

  • 11.11.2016 Батьківський тиждень.

    З 14.11.2016 по 18.11.2016 в НВК проходить батьківський тиждень.  Учителі НВК проводять відкриті уроки для батьків....

  • 07.11.2016 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури

    Вітаємо переможців II етапу Всеукраинскої олімпіади з російської мови та літератури Ясінский Ян, 9-Б – I місце Уфимцева Катерина, 10-А – III місце Швайко Софія, 10-А – III місце Кудінова Ганна, 11-Б – II місце Іванцова Дар'я, 11-Б – III місце Вітаємо Забелину Надію Іванівну, Полякову Оксану Іванівну, Степанову Наталлю Вікторівну, які підготували переможців...

  • 07.11.2016 Всеукраїнський турнір юних математиків

    Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнского турніра юних математиків Кравцов Артур, 10-А Коваль Ілля, 10-А Шапран Микита, 10-А Швайко Софія, 10-А Уфимцева Катерина, 10-А I місце Вітаємо Крижановського Олександра Феліксовича, який підготував команду. Крижановского Александра Феликсовича, подготовившего команду...

  • 07.11.2016 Всеукраїнський турнір юних біологів

    Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнского турніру юних біологів Смольнікова Дарина, 11-Б Марцинюк Марк, 11-Б Сурженко Павло, 10-А IІ месце Вітаємо Лучко Ірину Іванівну, яка підготувала команду....

  • 31.10.2016 Стипендія Президента України 2016

    Стипендія Президента України Вітаємо стипендіатів Президента України 2016 року: Коваля Иллю, 10-А клас, Кудінову Ганну, 11-Б клас, Мінакова Станіслава, Скуріхіна Романа, Попову Єлизавету, Рибалко Поліну, Баша Валерію - віпускників 2016 року, Вітаємо наставників стипендіатів Президента України Арзубова М.О., Руккаса К.М., Крижановського О.Ф., Баша О.В., Степанову Н.В., Полякову О.І....