Підписатися на RSS

Новини школи

Фінальний етап ВсеукраЇнського турніру юних істориків м.Вінниця

Вітаємо переможців фінального етапу ВсеукраЇнського турніру юних істориків м.Вінниця Уманський Давид, 10-А Редін Дмитро, 10-А ілінова Нелли, 10-А Любченко Ольга, 10-Б Кречко Богдан 11-А ІІ місце Вітаємо Шишко Олену Алексеевну, яка підготувала переможців....

День Цивільного захисту

26 квітня 2018 року у НВК проходив День Цивільного Захисту. У рамках його проведення удосконалювалися навички учнів та вчителів з ЦЗ, проводились заняття, тренування та змагання, практичні заняття та квести з охорони здоров’я для учнів 6 та7 класів, відеоурокі «Мій біль – Чорнобиль» для учнів 5 та 8 класів, естафета «Майбутні захисники Вітчизни для учнів старших класів, майстер-класи з першої допомоги для учнів 7 класів із залученням волонтерів Червоного Хреста, працював кінозал «Захисти себе сам» для учнів 1-11 класів...

Перемога у IV (фінальному етапі) Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури

Вітаємо переможця IV (фінального етапу) Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури Ясінский Ян, 10-Б  -  I місце Вітаємо Забеліну Надію Іванівну, Степанову Наталію Вікторівну, які підготували переможця...

Урок безпеки

 02.04.2018 буде проведено перший урок, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях....

Конкурсний набір до 5- класів

 ХНВК № 45 "Академічна гімназія" оголошує конкурсний набір до 5-х класів. Довідки за телефоном 340-53-01...

Відкриті олімпіади "Світ математики", переможців районного турніру юних інформатиків серед 5 – 7 класів

 15.04.2018 у ХНВК № 45 "Академічна гімназія" будуть проходити відкриті олімпіади: - з математики "Світ математики" (10.00 - 11.00) - з англійської мови "Happy English" (11.15 - 12.15) Початок реєстрації: - математика о 9.00 - англійська мова о 10.30...

Переможці районного турніру юних інформатиків серед 5 – 7 класів

Вітаємо переможців районного турніру юних інформатиків серед 5 – 7 класів Козюк Дмитро, 6-А Гуткович Антон, 6-А Жаріхин Єгор, 6-А Харченко Федір, 6-А Таранчук Марія, 6-В ІI місце Вітаємо Арзубова Миколу Олексійовича, Душкіну Ірину Анатоліївну, які підготували команду...

Перемога в міських змаганнях з черлідингу в межах спартакіади «Спорт и школа»

Вітаємо переможців міських змагань з черлідингу в межах спартакіади «Спорт и школа» І місце - команда 8-9 класів IІ місце - команда 10-х класів Вітаємо Куліша Олександра Леонідовича, Дубинку Ганну Миколаївну...

Перемога в IV (фінальному) етапі Всеукраїнскої олімпіади з математики

Вітаємо переможців IV (фінального) етапу Всеукраїнскої олімпіади з математики Коваль Илля, 11-А – II місце Кравцов Артур, 11-А – III місце Осташев Даніїл, 10-А - III місце Вітаємо Крижановського Олександра Феліксовича, Шевякова Ігора Віталійовича, які підготували переможців...

Міський етап Всеукраїнського турніру юних істориків

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського турніру юних істориків Уманський Давид, 10-А Кливак Арина, 10-А Редін Дмитро, 10-А Любченко Ольга, 10-Б Кречко Богдан, 11-А I місце Уманський Давид, спеціальний приз жюрі, III місце в особистому заліку Редін Дмитро II місце в особистому заліку Кречко Богдан, III місце в особистому заліку Вітаємо Шишко Олену Олексіївну, яка підготувала переможц...