• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини школи

Новини школи

  • 04.02.2019 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

    Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії Бабаєва Мирона, 8-А ІІІ Моргуна Максима, 8-А ІІІ Соколова Володимира, 8-А ІІІ Вітаємо Ковальчука Сергія Сергійовича, який підготував переможців...

  • 01.02.2019 Семінар "Актуальність питань екології та альтернативних джерел енергії при вивченні курсу фізики середньої школи"

    31.01.2019 для вчителів фізики Шевченківського району був проведений семінар "Актуальність питань екології та альтернативних джерел енергії при вивченні курсу фізики середньої школи"...

  • 31.01.2019 Майстер-клас "Геймерінг як засіб підвищення навчальної мотивації на уроках французької мови"

    30.01.2019 для вчителів французької мови Шевченківського району був проведений майстер-клас "Геймерінг як засіб підвищення навчальної мотивації на уроках французької мови"...

  • 17.12.2018 V Харківська відкрита оліпіада з лінгвістики

    Вітаємо переможців V Харківської відкритої олімпіади з лінгвістики. Диплом І ступеня - Рощупкін Дмитро, 9-А Диплом ІІ ступеня - Рощупкін Михайло, 6-А...

  • 11.12.2018 Гордість Шевченківського району

    Учень 6-А класу Торяник Михайло отримав іменну стипендію депутата Верховної ради України Валерія Писаренко...

  • 29.11.2018 Перемога в регіональній олімпіаді з робототехніки ROBO-Kids 2018

    Команда ХНВК стала переможцем регіональної олімпіади з робототехніки "ROBO-Kids 2018". Вітаємо учнів 6- А класу: Семенов Євген, Баркалов Михайло, Коровкін Нікіта, Зіненко Михайло, Отусіле Еммануїл, Рощупкін Михайло, Шевченко Тимур, Лещинський Владислав, Юрчук Арсеній, Шанлібін Анатолій...

  • 13.11.2018 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики  Фурсов Илля 6-А І Лещинський Владислав 6-А І Рощупкін Михайло 6-А І Зиков Андрій 6-А І Пермяков Илля 6-А І Гамов Олексій 7-А І Голясова Дарина 7-А І Дмитриєв Данил 7-А І Жаріхін Єгор 7-А І Харченко Федір 7-А І Чуб Володимир 7-А І Заозерська Софія 8-А І Овчиников Павло 8-А І Лінник Олена 10-А І Матвейшин Дмитро 10-А І Осташев Данил...

  • 12.11.2018 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

    Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури Флюстікова Христина, 9-В Мисик Олександр, 10-В I місце Любченко Ольга, 11-Б Крикунова Валерія, 11-Б Салюкова Анастасія, 10-В Нечипорук Яна, 9-А Стрельцина Катерина, 8-Б Фалендиш Аліна, 8-Б Чирвон Світлана, 7-В II місце Шпиньова Софія, 11-Б Дяченко Софія, 10-Б Живилова Марія, 9-В Чуркина Арина, 8-А Шаповалов Іван,...

  • 12.11.2018 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

    Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури Флюстікова Христина, 9-В Мисик Олександр, 10-В I місце Любченко Ольга, 11-Б Крикунова Валерія, 11-Б Салюкова Анастасія, 10-В Нечипорук Яна, 9-А Стрельцина Катерина, 8-Б Фалендиш Аліна, 8-Б Чирвон Світлана, 7-В II місце Шпиньова Софія, 11-Б Дяченко Софія, 10-Б Живилова Марія, 9-В Чуркина Арина, 8-А Шаповалов Іван,...

  • 06.11.2018 Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних інформатиків

    Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних інформатиків, м. Івано-Франківськ Осташев Данил, 11-А Торяник Георгій, 11-А Соколов Артем, 11-А Старостенко Ростислав, 11-А Обозний Максим, 10-А I місце Матвейшин Дмитро, 10-А Пасько Павло, 9-А Ткачев Захар, 9-А Зиновьев Денис, 9-А Човпан Ігор, 9-А IІI місце Вітаємо Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував команду....