• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини школи

Новини школи

  • 26.12.2016 Обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду "Освіта ХарківщиниХХІ століття" "Рік англійської мови: перспективи роозвитку іншомовної освіти в Харкіській області"

    Вітаємо вчителів англійської мови  Радько Марину Юріївну,  Бондаренко Ольгу Миколаївну,  Філь Наталію Юріївну,  Баєву Катерину Геннадіївну,  Дорохіну Ганну Сергіївну,  Седих Наталію Анатоліївну, які презентували власний досвід роботи в складі РМО  вчителів англійської мови Шевченківського району та були нагороджені дипломом І ступеня....

  • 23.12.2016 ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 навчального року з біології

    Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 навчального року з біології 8 клас № П.І.Б. Навчальний заклад Вчитель, який підготував учня до олімпіади місце 1. Мисик Олександра Федорівна ХНВК № 45 «АГ» Єльцина Ганна Віталіївна І 2. Салюкова Анастасія Олегівна ХНВК № 45 «АГ» Єльцина Ганна Віталіївна ІІ 3. Іл’яшенко Ілля Євгенович ХНВК № 45 «АГ» Єльцина Ганна Віталіївна ІІ 4...

  • 23.12.2016 ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 навчального року з біології

    Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 навчального року з біології 8 клас № П.І.Б. Навчальний заклад Вчитель, який підготував учня до олімпіади місце 1. Мисик Олександра Федорівна ХНВК № 45 «АГ» Єльцина Ганна Віталіївна І 2. Салюкова Анастасія Олегівна ХНВК № 45 «АГ» Єльцина Ганна Віталіївна ІІ 3. Іл’яшенко Ілля Євгенович ХНВК № 45 «АГ» Єльцина Ганна Віталіївна ІІ 4...

  • 22.12.2016 І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

    Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Харківського територіального відділення МАН України у 2016/2017 н.р. Шевченківського району м. Харкова (Харківської області) № з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Назва навчального закладу Клас Відділення, назва секції Місце Наукове відділення: Історія 1. Желтобрюх Андрій Олександрович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 9 археологія І Наукове відділення: Мовознавство 2...

  • 12.12.2016 12-16 грудня - Всеукраїнський тиждень англійської мови

    ...

  • 06.12.2016 II етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

    Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури 1. Тарасенко Катерина, 7-Б – II 2. Лученко Поліна, 7-А – II 3. Гуцман Діана, 7-А – III 4. Преображенський Даніял, 8-Б – I 5. Мисік Олександр, 8-В – III 6. Любченко Ольга, 9-Б – II 7. Крикунова Валерія, 9-Б – III 8. Шпиньова Софія, 9-Б – III 9. Чередниченко Дар'я, 10-Б – II 10. Спорова Олена, 10-А – II 11. Бекетова Віра, 11-Б - II 12...

  • 05.12.2016 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 1. Заозерська Софія 6-А І 2. Чуб Володимир 5-А І 3. Бабаєв Мірон 6-А ІІ 4. Харетоненко Михайло 6-А ІІ 5. Азарова Олена 6-А ІІ 6. Ткач Михайло 6-А ІІ 7. Семченко Олексій 5-А ІІ 8. Овчинніков Павло 6-А ІІ 9. Гуткович Антон 5-А ІІ 10. Ткач Леонід 6-А ІІ 11. Жарихин Єгор 5-А ІІІ 12. Зуєв Матвій 5-А ІІІ 13. Голясова Дар'я 5-А ІІІ 14. Полежака Арсеній 6-А ІІІ 15...

  • 05.12.2016 II етап Всекраїнської олімпіади з французької мови

    Вітаємо переможців II етапу Всекраїнської олімпіади з французької мови 1. Ясінский Ян 9-Б ІІІ 2. Горяйнова Дар'я 10-Б ІI Вітаємо Роменського Юрія Івановича, Чемеріс Ірину Леонідівну, які підготували переможців...

  • 04.12.2016 II етапу Всеукраїнськой олімпіади з історії

    Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнськой олімпіади  з історії 1. Іваштенко Олег 11-А І 2. Носенко Катерина 11-А ІІ 3. Попельнух Тимофій 11-А ІІ 4. Ушивец Микита 11-А ІI 5. Решетняк Андрій 11-А ІІІ 6. Костін Микита 10-А ІІ 7. Швайко Софія 10-А І 8. Юрко Віталій 10-А ІІ 9. Чередниченко Дар'я 10-Б ІІ 10. Уфимцева Катерина 10-А ІІІ 11. Спорова Олена 10-А ІІІ 12. Бойко Олександр 10-В ІІІ 13. Кливак Арина 9-А І 14...

  • 03.12.2016 II етапу Всеукраїнскої олімпіади з німецької мови

    Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнскої олімпіади з німецької мови 1. Просандєєва Єлизавета 10-А І 2. Лисіков Іван 10-А І 3. Супрун Тетяна 10-А ІII 4. Блінова Неллі 9-А I 5. Степанова Єва 9-В І 6. Лукашина Єва 9-В ІI Вітаємо Корогодину Світлану Федорівну, Баша Олександру Вадимівну, які підготували переможців...