• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини школи

Новини школи

  • 11.11.2016 Батьківський тиждень.

    З 14.11.2016 по 18.11.2016 в НВК проходить батьківський тиждень.  Учителі НВК проводять відкриті уроки для батьків....

  • 07.11.2016 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури

    Вітаємо переможців II етапу Всеукраинскої олімпіади з російської мови та літератури Ясінский Ян, 9-Б – I місце Уфимцева Катерина, 10-А – III місце Швайко Софія, 10-А – III місце Кудінова Ганна, 11-Б – II місце Іванцова Дар'я, 11-Б – III місце Вітаємо Забелину Надію Іванівну, Полякову Оксану Іванівну, Степанову Наталлю Вікторівну, які підготували переможців...

  • 07.11.2016 Всеукраїнський турнір юних математиків

    Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнского турніра юних математиків Кравцов Артур, 10-А Коваль Ілля, 10-А Шапран Микита, 10-А Швайко Софія, 10-А Уфимцева Катерина, 10-А I місце Вітаємо Крижановського Олександра Феліксовича, який підготував команду. Крижановского Александра Феликсовича, подготовившего команду...

  • 07.11.2016 Всеукраїнський турнір юних біологів

    Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнского турніру юних біологів Смольнікова Дарина, 11-Б Марцинюк Марк, 11-Б Сурженко Павло, 10-А IІ месце Вітаємо Лучко Ірину Іванівну, яка підготувала команду....

  • 31.10.2016 Стипендія Президента України 2016

    Стипендія Президента України Вітаємо стипендіатів Президента України 2016 року: Коваля Иллю, 10-А клас, Кудінову Ганну, 11-Б клас, Мінакова Станіслава, Скуріхіна Романа, Попову Єлизавету, Рибалко Поліну, Баша Валерію - віпускників 2016 року, Вітаємо наставників стипендіатів Президента України Арзубова М.О., Руккаса К.М., Крижановського О.Ф., Баша О.В., Степанову Н.В., Полякову О.І....

  • 21.10.2016 Міський турнір юн их винахідників та раціоналізаторів

    Вітаємо переможців міського турніру іних винахідників та раціоналізаторів  Ковальов Павло, 10-А Шевцова Анастасія, 10-В Светлічний Антон, 11-А Олійник Олег, 11-А Келип Аліса, 10-Б ІІІ місце Вітаємо Кухтіна Олександра Івановича, який підготував команду...

  • 14.10.2016 Міський турнір юних інформатиків

    Вітаємо переможців міського турніру юних інформатиків Молодцов Дмитро, 11-А Плотніков Михайло, 11-А I місце Светлічний Антон, 11-А Чернобай Микола, 11-А Іваштенко Олег, 11-А IІ місце Кравцов Артур, 10-А Коваль Ілля, 10-А Большаков Григорій, 10-А Шапран Микита, 10-А Супрун Тетяна, 10-А  ІІІ місце Шведченко Марія, 10-А Сурженко Павло, 10-А Уфімцева Катерина, 10-А Башук Марина, 10-А Спорова Олена,...

  • 13.10.2016 Міський турнір юних біологів

    Вітаємо переможців міського турніру юних біологів Смольнікова Дарина, 11-Б Марцинюк Марк, 11-Б Сурженко Павло, 10-А ІІ місце Вітаемо Лучко Ірину Іванівну, яка підготувала команду...

  • 12.10.2016 Міський турнір юних географів

    Вітаємо переможця міського турніру юних географів Лисіков Іван, 10-А І місце Вітаємо Обод Маргариту Львівну, яка підготувала переможця...

  • 11.10.2016 Районний турнір юних винахідників та раціоналізаторів

    Вітаємо переможців районного турніру юних винахадників та раціоналізаторів Ковальов Павел, 10-А Шевцова Анастасія, 10-В Светличний Антон, 11-А Сайнчин Віталій, 11-А Келип Аліса, 10-Б ІI місце Вітаємо Кухтіна Олександра Івановича, який підготував команду...