Підписатися на RSS

Новини школи

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики Гамов Олексій 7-А ІІ Заозерська Софія 8-А І Овчинников Павло 8-А І Полежака Арсеній 8-А ІІ Бабаєв Мирон 8-А ІІ Колос Софія 8-А ІІІ Харетоненко Михайло 8-А ІІІ Ткач Михайло 8-А ІІІ Вороной Андрій 9-А ІІІ Зінов’єв Денис 9-А ІІІ Малєєв Олексій 10-А ІІІ Бондаренко Михайло 10-А ІІІ Водополов Вадим 11-А І Вітаємо Іврія...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки Лученко Поліну, 9-А І місце Берестову Альону, 9-А І місце Рубіна Юхима, 10-А ІІ місце Вітаємо Обод Маргариту Львівну, яка підготувала переможців...

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України секція «УКРАЇНСЬКА МОВА»: Живілова Марія, 9-В I місце секція «РОСІЙСЬКА МОВА»: Блінова Неллі, 11-А I місце секція «УКРАЇНСЬКА МОВА»: Любченко Ольга, 11-Б I місце секція «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА»: Калюжна Марія, 10-ВI місце секція «ФОЛЬКЛОРИСТИКА»: Пруднікова Софія,...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови Степанову Єву, 11-А II Блінову Неллі, 11-А ІІІ Вітаємо Башу Александру Вадимовну, яка підготувала переможців...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Жаріхін Єгор 7-А І Гамов Олексій 7-А ІІ Бондаренко Катерина 7-А ІІІ Голясова Дарья 7-А ІІІ Зуєв Матвій 7-А ІІІ Заозерська Софія 8-А ІІІ Овчинников Павло 8-А ІІІ Колос Софія 8-А ІІ Моргун Максим 8-А ІІІ Лінник Олена 10-А ІІІ Лисойван Антон 10-А ІІ Обозний Максим 10-А ІІ Матвейшин Дмитро 10-А ІІІ Попов Павло 10-А...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Вязьмітінову Олену, 9-А ІІ Тичкову Анну, 11-Б ІІ Бестаєву Діану, 10-В ІІІ Вітаємо Бондаренко Ольгу Миколаївну, Огурцова Олександра Миколайовича, Райдам Вікторію Дмитрівну, які підготували переможців...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Клівак Орина, 11-А І Д’яченко Софія, 10-Б ІІ Уманський Давід, 11-А ІІІ Чуркіна Орина, 8-А ІІІ Вітаємо Хитущенко Оксану Володимирівну, Шишко Олену Олексіївну, які підготували переможців...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії Бабаєва Мирона, 8-А ІІІ Моргуна Максима, 8-А ІІІ Соколова Володимира, 8-А ІІІ Вітаємо Ковальчука Сергія Сергійовича, який підготував переможців...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії Бабаєва Мирона, 8-А ІІІ Моргуна Максима, 8-А ІІІ Соколова Володимира, 8-А ІІІ Вітаємо Ковальчука Сергія Сергійовича, який підготував переможців...

Семінар "Актуальність питань екології та альтернативних джерел енергії при вивченні курсу фізики середньої школи"

31.01.2019 для вчителів фізики Шевченківського району був проведений семінар "Актуальність питань екології та альтернативних джерел енергії при вивченні курсу фізики середньої школи"...