• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини школи

Новини школи

  • 14.11.2017 Полтавської регіональної командної оліпіади з програмування

    Вітаємо переможців Полтавської регіональної командної оліпіади з програмування Коваль Илля, 11-А клас Шапран Нікіта, 11-А клас Кравцов Артур, 11-А клас Обозний Максим, 9-Аклас Осташев Данил, 10-А клас II місце III місце Вітаємо Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував команду....

  • 14.11.2017 ІІ етап Міжнародного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

    Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка Новікова Карина, 5-А клас – II місце Живілова Марія, 8-В клас – II місце Любченко Ольга, 10-Б клас – III місце Вітаємо Копейченко Тетяну Іванівну, Сизову Вікторію Миколаївну, які підготували переможців конкурсу...

  • 14.11.2017 Всеукраїнський турнір юних винахідників та раціоналізаторів.

    Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних винахідників та раціоналізаторів. м.Київ Ковалёв Павел, 11-А Шевцова Анастасия, 11-В Сладкомёдов Антон, 11-А ІІ місто Вітаємо Кухтіна Олександра Івановича, який підготував команду...

  • 13.11.2017 Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців. м. Полтава

    Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних правознавців. м. Полтава Костін Нікіта, 11-А Любченко Ольга, 10-Б ІІ место Вітаємо Юношеву Любов Юріївну, яка підготувала переможців....

  • 13.11.2017 Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних правознавців. м. Полтава

    Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних правознавців. м. Полтава Костін Нікіта, 11-А Любченко Ольга, 10-Б ІІ место Вітаємо Юношеву Любов Юріївну, яка підготувала переможців....

  • 13.11.2017 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

    Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 1. Кравцов Артур 11-А I 2. Спорова Олена 11-А I 3. Костін Микита 11-А II 4. Швайко Софія 11-А II 5. Башук Марина 11-А III 6. Юрко Віталій 11-А III 7. Чередніченко Дар’я 11-Б ІІ 8. Клівак Орина 10-А І 9. Уманський Давід 10-А І 10. Саносян Олександра 10-А І 11. Редін Дмитро 10-А ІІ 12. Блінова Неллі 10-А ІІ 13. Гризодуб Олександр 10-Б ІІ 14...

  • 10.11.2017 Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних математиків. м. Вінниця.

    Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних математиків. м. Вінниця. Кравцов Артур, 11-А Коваль Илля, 11-А Шапран Нікіта, 11-А Швайко Софія, 11-А Уфимцева Катерина, 11-А I месце Вітаємо Крижановського Олександра Феліксовича, який підготував команду....

  • 06.11.2017 Фінал Всеукраїнського турніру юних математиків

    Вітаємо переможців фіналу Всеукраїнського турніру юних математиків (м. Вінниця) -       І місце Кравцов А. - 11-А Коваль І. - 11-А Шапран М. - 11-А Уфимцева К. -11-А Швайко С. - 11-А Вітаємо Крижановського О.Ф., який підготував команду....

  • 06.11.2017 Фінал Всеукраїнського турніру юних правознавців

    Вітаємо переможців фіналу Всеукраїнського турніру юних правознавців (м. Полтава) -     ІІ місце Костін М. - 11-А Любченко О. 10-Б Вітаємо Юношеву Л.Ю., яка підготувала учнів....

  • 06.11.2017 Фінал Всеукарїнського турніру юних економістів

    Вітаємо команду-переможця фіналу Всеукраїнського турніру юних економістів (м. Івано-Франківськ) - ІІ місце. Лисіков І. -11-А Кречко Б. - 11-А Олефиренко О. - 11-А Удникова А. - 11-В Редін - 10-А Вітаємо Обод М.Л., яка підготувала команду....