Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

Новини школи

Всеукраїнський турнір юних математиків

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних математиків Матвейшина Дмитра, 11-А Лисойвана Антона, 11-А Обозного Максима, 11-А Лінник Олену, 11-А Заозерську Софію, 9-А ІІІ місце Вітаємо Крижановського Олександра Феліксовича, який підготував команду....

Всеукраїнський турнір юних правознавців

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних правознавців Д’яченко Софію, 11-Б Преображенського Даніяла, 11-Б Пруднікову Софію, 11-Б ІІІ місце Вітаємо Афоніну Ольгу Володимирівну, яка підготувала команду...

Міські змагання з легкоатлетичного чотириборства

Вітаємо переможців міських змагань з легкоатлетичного чотириборства Бабаєва Мирона, 9-А  Чернову Юлію, 9-А Черкашина Михайла, 9-А  Чуркіну Орину, 9-А Руккас Олену, 9-А Петрову Софію, 9-А Начкіна Едуарда, 9-В Сулеймана Зейда, 9-В Костирко Анастасію, 8-Г ІI місце Вітаємо Куліша Олександра Леонідовича та Дубинку Ганну Миколаївну, які підготували команду....

Міський турнір юних інформатиків

Вітаємо переможців міського турніру юних інформатиків Матвейшина Дмитра, 11-А Лебединцева Нікіту, 11-А Зінов’єва Дениса, 10-А Вороного Андрія, 10-А Човпана Ігора, 10-А ІІ місце Яркіна Дениса, 10А Поповича Ярослава, 10-А Лисойвана Антона, 11-А Овчинникова Павла, 9-А Харетоненка Михайла, 9-А ІІ місце Обозного Максима, 11-А Попова Павла, 11-А Ткачова Захара, 10-А Паська Павла, 10-А Заозерську Софію, 9-А І місце Вітаємокерівника Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував команди...

Міський турнір юних інформатиків

Вітаємо переможців міського турніру юних інформатиків Матвейшина Дмитра, 11-А Лебединцева Нікіту, 11-А Зінов’єва Дениса, 10-А Вороного Андрія, 10-А Човпана Ігора, 10-А ІІ місце Яркіна Дениса, 10А Поповича Ярослава, 10-А Лисойвана Антона, 11-А Овчинникова Павла, 9-А Харетоненка Михайла, 9-А ІІ місце Обозного Максима, 11-А Попова Павла, 11-А Ткачова Захара, 10-А Паська Павла, 10-А Заозерську Софію, 9-А І місце Вітаємокерівника Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував команди...

Міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

Вітаємо переможців міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів Літкевича Артема, 10-А Луганько Миколу, 11-Б І місце Вітаємо Кухтіна Олександра Івановича, який підготував команду. Бажаємо перемоги на Всеукраїнському турнірі!...

Міський турнір юних біологів

Вітаємо переможців міського турніру юних біологів Кожину Таїсію, 10-А Леонтьєва Германа, 10-А Мекленбурцева Олександра, 10-А Нікору Дмитра 10-А Глазиріна Михайла, 9-Г ІІІ місце Вітаємо керівника Лучко Ірину Іванівну, яка підготувала команду....

Міський турнір юних географів

Вітаємо переможців міського турніру юних географів Плотнікову Альону, 10-А Бабаєва Мирона, 9-А Нечипорук Яну, 10-А Урбатіса Оскара, 9-Г Питляра Ростислава, 11-А ІІІ місце Вітаємо керівників Обод Маргариту Львівну та Осьміну Наталію Олексіївну, які підготували команду....

Міський турнір юних правознавців

Вітаємо переможців міського турніру юних правознавців Д’яченко Софію, 11-Б Преображенського Даніяла, 11-Б Пруднікову Софію, 11-Б ІІ місце Вітаємо керівника Афоніну Ольгу Володимирівну, яка підготувала команду. Бажаємо перемоги на Всеукраїнському турнірі в м. Рівному!...

Міський турнір юних фізиків

Вітаємо переможців міського турніру юних фізиків Літкевича Артема, 10-А Гамова Олексія, 8-А Чуканова Єгора, 10-А Юрченка Валентина, 11-А Полежаку Арсенія, 9-А ІІІ місце Вітаємо керівників Іврія Іллю Леонідовича, Лимаря Валентина Івановича, Кузнєцова Пилипа Едуардовича, Мазанова Максима Володимировича, які підготували команду. Бажаємо перемоги на Всеукраїнському турнірі!...