Підписатися на RSS

Новини школи

Відновлення навчально-виховного процесу

08.02.2016 відновлюється навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста.  Розпорядження  Харківського міського голови Геннадія Кернеса від 04.02.2016 № 9 "Про відновлення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах м.Харкова" ...

Міський конкурс "Моя єдина багатонаціональна родина"

Триває підготовка учнів 2 класу до міського конкурсу "Моя єдина багатонаціональна родина" під керівництвом учителів Бернадської О.В., Гончаренко О.В., Новохаціької І.В., який відбудеться 29.01.2016....

Нагорода переможцям

 Переможці міського конурсу проектів "Марафон унікальних справ" були нагороджені безкоштовними абонементами на відвідування ковзанки "Салтовский лед"....

Міський конкурс проектів "Марафон унікальних справ"

 Команда 10-Б класу стала переможцем районного етапу Міського конкурсу проектів "Марафон унікальних справ". Вітаємо Кудінову Г., Гончаренко Ю., Штабську К., Мельман А. та Ковалевську О.О., яка їх підготувала....

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології  Болотських Аліна 8-Б І Крікунова Валерія 8-Б І Лукашина Єва 8-Б І Чередніченко Дар’я 9-Г І Мисик Олександра 7-В ІІ Лисіков Іван 9-В ІІ Марцинюк Марк 10-Б ІІ Калініна Марина 11-В ІІ Севрук Анастасія 11-В ІІ Філіпас Олексій 11-В ІІ Костін Микита 9-В ІІІ Берестовий Артем 10-Б ІІІ Возний Іван 11-Б ІІІ Вітаємо Горбатько Галину Павлівну, Єльцину Ганну Віталіївну, Лучко Ірину Іванівну,які підготували переможців...

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпфіади з інформатики  1. Човпан Ігор 6-А 8 I 2. Зінов’єв Денис 6-А 8 I 3. Вороной Андрій 6-А 8 II 4. Шевцов Михайло 6-А 8 III 5. Обозний Максим 7-A 8 I 6. Лисойван Антон 7-A 8 I 7. Пташний Максим 7-А 8 II 8. Андронов Герман 7-A 8 II 9. Попов Павло 7-A 8 II 10. Малєєв Олексій 7-A 8 II 11. Бондаренко Михайло 7-А 8 III 12. Порохняк Володимир 7-А 8 III 13...

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпфіади з інформатики  1. Човпан Ігор 6-А 8 I 2. Зінов’єв Денис 6-А 8 I 3. Вороной Андрій 6-А 8 II 4. Шевцов Михайло 6-А 8 III 5. Обозний Максим 7-A 8 I 6. Лисойван Антон 7-A 8 I 7. Пташний Максим 7-А 8 II 8. Андронов Герман 7-A 8 II 9. Попов Павло 7-A 8 II 10. Малєєв Олексій 7-A 8 II 11. Бондаренко Михайло 7-А 8 III 12. Порохняк Володимир 7-А 8 III 13...

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпфіади з інформатики  1. Човпан Ігор 6-А 8 I 2. Зінов’єв Денис 6-А 8 I 3. Вороной Андрій 6-А 8 II 4. Шевцов Михайло 6-А 8 III 5. Обозний Максим 7-A 8 I 6. Лисойван Антон 7-A 8 I 7. Пташний Максим 7-А 8 II 8. Андронов Герман 7-A 8 II 9. Попов Павло 7-A 8 II 10. Малєєв Олексій 7-A 8 II 11. Бондаренко Михайло 7-А 8 III 12. Порохняк Володимир 7-А 8 III 13...

Міжнародна конфереція з проблем зміни клімату "Біорозмаїття"

04.12.2015 року 20 учнів 8-10 класів брали участь в інтерактивній Міжнародній конференції з проблем зміни клімату "Біорозмаїття", яка проводилась за підтримкою Посольства Франції в Україні та Allience francaise.  ...

II етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури Преображенський Данил, 7-Б – III місце Мисік Олександра, 7-В – III місце Любченко Ольга, 8-Б – III місце Башук Марина, 9-А – II місце Костін Микита, 9-В – III місце Гончаренко Юлія, 10-Б – II місце Кудінова Анна, 10-Б – II місце Таршина Юлия, 11-А – II место Орешич Дарья, 11-Б – II место Вітаємо Арифову О.А., Боровкову І...