Підписатися на RSS

Новини школи

Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних істориків м. Кам’янець-Подільський

Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського турніру юних істориків м. Кам’янець-Подільський Уманського Давіда, 11-А Клівак Орину, 11-А Редіна Дмитра, 11-А Д’яченко Софію, 10-Б Руккас Олену, 8-А І місце Вітаємо Шишко Олену Олексіївну, яка підготувала команду переможців...

Всеукраїнський турнір юних істориків (міський етап)

Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського турніру юних істориків Уманський Давід 11-А Клівак Орина 11-А Редін Дмитро 11-А Д’яченко Софія 10-Б Руккас Олена 8-А І місце Вітаємо Шишко Олену Олексіївну, яка підготувала переможців...

Районний турнір югих інформатиків

Вітаємо переможців районного турніру юних інформатиків серед 5 – 7 класів Козюк Дмитро, 7-А Пермяков Ілля, 6-А Жарихін Єгор, 7-А Харченко Федір, 7-А Таранчук Марія, 7-В ІI місце Вітаємо Гладких Марину Геннадіївну, яка підготувала команду...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Мисик Олександру, 10-В ІІ місце Кожину Таїсію, 9-А ІІІ місце Вітаємо Єльцину Ганну Віталіївну, Лучко Ірину Іванівну, які підготували переможців...

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України секція «ФРАНЦУЗЬКА МОВА»: Талебзадех Евеліна, 9-В I місце секція «НІМЕЦЬКА МОВА»: Степанова Єва, 11-А I місце секція «АНГЛІЙСЬКА МОВА»: Попкова Софія, 10-Б ІІ місце відділенняЕКОНОМІКИ: Боярчук Єлизавета, 11-А I місце Краснокутська Софія, 11-А І місце Питляр...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики Гамов Олексій 7-А ІІ Заозерська Софія 8-А І Овчинников Павло 8-А І Полежака Арсеній 8-А ІІ Бабаєв Мирон 8-А ІІ Колос Софія 8-А ІІІ Харетоненко Михайло 8-А ІІІ Ткач Михайло 8-А ІІІ Вороной Андрій 9-А ІІІ Зінов’єв Денис 9-А ІІІ Малєєв Олексій 10-А ІІІ Бондаренко Михайло 10-А ІІІ Водополов Вадим 11-А І Вітаємо Іврія...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки Лученко Поліну, 9-А І місце Берестову Альону, 9-А І місце Рубіна Юхима, 10-А ІІ місце Вітаємо Обод Маргариту Львівну, яка підготувала переможців...

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України секція «УКРАЇНСЬКА МОВА»: Живілова Марія, 9-В I місце секція «РОСІЙСЬКА МОВА»: Блінова Неллі, 11-А I місце секція «УКРАЇНСЬКА МОВА»: Любченко Ольга, 11-Б I місце секція «ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА»: Калюжна Марія, 10-ВI місце секція «ФОЛЬКЛОРИСТИКА»: Пруднікова Софія,...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови Степанову Єву, 11-А II Блінову Неллі, 11-А ІІІ Вітаємо Башу Александру Вадимовну, яка підготувала переможців...

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Жаріхін Єгор 7-А І Гамов Олексій 7-А ІІ Бондаренко Катерина 7-А ІІІ Голясова Дарья 7-А ІІІ Зуєв Матвій 7-А ІІІ Заозерська Софія 8-А ІІІ Овчинников Павло 8-А ІІІ Колос Софія 8-А ІІ Моргун Максим 8-А ІІІ Лінник Олена 10-А ІІІ Лисойван Антон 10-А ІІ Обозний Максим 10-А ІІ Матвейшин Дмитро 10-А ІІІ Попов Павло 10-А...