Підписатися на RSS

Новини школи

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Шведченко Максим 5-А І Зарайський Ілля 5-А ІІ Фатєєв Всеволод 5-А ІІ Шевченко Ілля 5-А ІІІ Кочмар Платон 5-А ІІІ Ковнацький Валерій 6-Г І Бабешко Данило 6-Г ІІ Демченко Мирослава 6-А ІІ Пилипчук Арсеній 6-А ІІ Максюченко Єгор 6-А ІІ Бондаренко Іван 6-Г ІІ Таврін Антон 6-Г ІІ Малафеєв Всеволод 6-Г ІІ Клименко Юрій 6-А ІІІ Заплотний...

II етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури Новікову Карину, 7-А Флюстикову Христину, 10-В І місце Чуркіну Орину, 9-А Живілову Марію, 10-В ІІІ місце Чирвон Світлану, 8-В Стрельцину Катерину, 9-Б  Фалендиш Аліну, 9-Б Маркіну Єлизавету, 10-В Мисик Олександру, 11-В Калюжну Марію, 11-В Дяченко Софію, 11-В ІІ місце Вітаємо Аріфову Олену Анатоліївну, Боровкову...

Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів Літкевича Артема, 10-А Луганька Миколу, 11-Б ІІ місце Вітаємо Кухтіна Олександра Івановича, який підготував команду!...

Всеукраїнський турнір юних економістів

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних економістів Попкову Софію, 11-Б Філоненко Ксенію, 10-А Нечипорук Яну, 10-А Плотнікову Альону, 10-А ІІ місце Вітаємо Обод Маргариту Львівну, Осьміну Наталію Олексіївну, які підготували команду....

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики 1. Азарова Олена Олегівна 2 2. Бабаєв Мирон Вячеславович 3 3. Гамов Олексій Андрійович (8) 2 4. Колос Софія Андріївна 2 5. Момот Олег Мирославович 2 6. Моргун Максим Богданович 3 7. Назаров Родіон Олександрович 2 8. Ніколаєнко Єгор Дмитрович 3 9. Овчиников Павло Євгенійович 2 10. Полежака Арсеній Дмитрович 2 11. Попович Олександр Дмитрович 1 12...

Районний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо переможців районного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Голєрова Михайла, 5-А, ІІ місце Шейко Марію, 6-Г, ІІ місце Новікову Карину, 7-А, ІІІ місце Чирвон Світлану, 8-В, ІІ місце Флюстикову Христину, 10-В, ІІІ місце Вітаємо Боровкову Інну Костянтинівну, Ковалевську Ольгу Олександрівну, Сизову Вікторію Миколаївну, які підготували переможців!...

Конкурс виразного читання "Шлях Гідності"

Конкурс виразного читання "Шлях Гідності"...

День української писемності та мови

До Дня української писемності та мови 8 листопада 2019 року в Харківському НВК №45 «Академічна гімназія» був проведений щорічний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності «Від бересту до "цифри"», участь у якому взяли учні 8-11 класів та вчителі. Текст радіодиктанту в прямому ефірі читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури – Олександр Авраменко...

ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 1. Ковнацький Валерій 6-Г І 2. Рощупкін Михайло 7-А І 3. Валебний Дмитро 7-А І 4. Жарихін Єгор 8-А І 5. Лінник Олена 11-А І 6. Таврін Антон 6-Г ІІ 7. Зиненко Михайло 7-А ІІ 8. Мазурова Марія 7-А ІІ 9. Лещинський Владислав 7-А ІІ 10. Фурсов Ілля 7-А ІІ 11. Зиков Андрій 7-А ІІ 12. Гамов Олексій 8-А ІІ 13. Голясова Дар’я 8-А ІІ 14...

Всеукраїнський турнір юних економістів

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних економістів Попкову Софію, 11-Б Філоненко Ксенію, 10-А Нечипорук Яну, 10-А Плотнікову Альону, 10-А ІІ місце Вітаємо Обод Маргариту Львівну, Осьміну Наталію Олексіївну, які підготували команду....