Підписатися на RSS

Новини школи

II етап Всекраїнської олімпіади з французької мови

Вітаємо переможців II етапу Всекраїнської олімпіади з французької мови 1. Ясінский Ян 9-Б ІІІ 2. Горяйнова Дар'я 10-Б ІI Вітаємо Роменського Юрія Івановича, Чемеріс Ірину Леонідівну, які підготували переможців...

II етапу Всеукраїнськой олімпіади з історії

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнськой олімпіади  з історії 1. Іваштенко Олег 11-А І 2. Носенко Катерина 11-А ІІ 3. Попельнух Тимофій 11-А ІІ 4. Ушивец Микита 11-А ІI 5. Решетняк Андрій 11-А ІІІ 6. Костін Микита 10-А ІІ 7. Швайко Софія 10-А І 8. Юрко Віталій 10-А ІІ 9. Чередниченко Дар'я 10-Б ІІ 10. Уфимцева Катерина 10-А ІІІ 11. Спорова Олена 10-А ІІІ 12. Бойко Олександр 10-В ІІІ 13. Кливак Арина 9-А І 14...

II етапу Всеукраїнскої олімпіади з німецької мови

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнскої олімпіади з німецької мови 1. Просандєєва Єлизавета 10-А І 2. Лисіков Іван 10-А І 3. Супрун Тетяна 10-А ІII 4. Блінова Неллі 9-А I 5. Степанова Єва 9-В І 6. Лукашина Єва 9-В ІI Вітаємо Корогодину Світлану Федорівну, Баша Олександру Вадимівну, які підготували переможців...

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних фізиків

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних фізиків Иваштенко Олег, 11-А Кофман Поліна, 11-А Кравцов Артур, 10-А Юрко Віталій, 10-А Кречко Богдан, 10-А ІІІ місце Вітаємо Іврія Іллю Леонідовича, який підготував команду...

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови 1. Бекетова Вера 11-Б І 2. Гончаренко Юлія 11-Б І 3. Сологуб Юлія 11-Б ІI 4. Иванцова Дар'я 11-Б ІII 5. Cафонов Егор 11-Б ІІI 6. Бескаравайна Вероніка 10-Б І 7. Хрипко Тимофей 10-Б ІІ 8. Спорова Олена 10-A ІІ 9. Башук Марина 10-A ІІІ 10. Тичкова Ганна 9-Б III 11. Шпиньова Софія 9-Б ІII 12. Боярчук Єлизавета 9-A ІIІ 13. Любченко Ольга 9-Б ІІ 14...

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови 1. Бекетова Вера 11-Б І 2. Гончаренко Юлія 11-Б І 3. Сологуб Юлія 11-Б ІI 4. Иванцова Дар'я 11-Б ІII 5. Cафонов Егор 11-Б ІІI 6. Бескаравайна Вероніка 10-Б І 7. Хрипко Тимофей 10-Б ІІ 8. Спорова Олена 10-A ІІ 9. Башук Марина 10-A ІІІ 10. Тичкова Ганна 9-Б III 11. Шпиньова Софія 9-Б ІII 12. Боярчук Єлизавета 9-A ІIІ 13. Любченко Ольга 9-Б ІІ 14...

ІІ етап Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченко

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченко Кудінова Ганна, 11-Б клас – І місце Башук Марина, 10-А клас – III місце Флюстікова Кристина, 7-В клас – II місце Шаповалов Іван, 5-А клас – III місце Вітаємо Ковалевську Ольгу Олександрівну, Сизову Вікторію Миколаївну, Боровкову Інну Костянтинівну, які підготували переможців...

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Вітаємо переможців районної олімпіади з географії 1. Преображенський Даніял Андрійович 8-Б ІІ 2. Мисік Олександра Федорівна 8-В І 3. Уманський Давід Михайлович 9-А І 4. Редін Дмитро Вікторович 9-А ІІ 5. Лукашина Єва Валеріївна 9-В ІІ 6. Світенко Георгій Миколайович 10-А І 7. Михайленко Максим В’ячеславович 10-В ІІІ 8. Тарасенко Анна Олегівна 10-В І 9. Уднікова Анна Олександрівна 10-В ІІ 10. Берестовий...

Батьківський тиждень.

З 14.11.2016 по 18.11.2016 в НВК проходить батьківський тиждень.  Учителі НВК проводять відкриті уроки для батьків....

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури

Вітаємо переможців II етапу Всеукраинскої олімпіади з російської мови та літератури Ясінский Ян, 9-Б – I місце Уфимцева Катерина, 10-А – III місце Швайко Софія, 10-А – III місце Кудінова Ганна, 11-Б – II місце Іванцова Дар'я, 11-Б – III місце Вітаємо Забелину Надію Іванівну, Полякову Оксану Іванівну, Степанову Наталлю Вікторівну, які підготували переможців...