Підписатися на RSS

Новини школи

Абсолютна перемога в Європейській математичній олімпіаді для дівчатолімпіаді (EGMO-2017) у Цюріху (Швейцарія).

Учениця 11 класу Ольга Шевченко здобула перше місце на щорічній Європейській математичній олімпіаді для дівчат (EGMO-2017)у Цюріху (Швейцарія). Вітаємо Крижановського О.Ф, який підготував переможця....

ІІІ (финальний) етап конкурса-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Вітаємо переможця ІІІ (финального) етапу конкурса-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «Зарубежная литература» Кудінова Ганна, 11-Б – III місце Вітаємо Полякову Оксану Іванівну, Степанову Наталлю Вікторівну, які підготували переможця....

IV (фінальний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців IV (фінального) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики Шевченко Ольга, 11-А – I місце Кравцов Артур, 10-А – I місце Коваль Ілля, 10-А – I місце Молодцов Дмитро, 11-А - II місце Шапран Микита, 10-А - II місце Обозний Максим, 8-А - II місце Плотніков Михайло, 11-А - III місце Супрун Тетяна, 10-А - III місце Вітаємо Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував переможців....

IV(фінальний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики

Вітаємо переможців IV(фінального) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики Водополов Вадим, 9-А – III місце Вітаємо Іврія Іллю Леонідовича, який підготував переможця....

Результати олимпиад «Happy English – 2017» та «Мир математики – 2017»

Результати олимпиад «Happy English – 2017» та «Мир математики – 2017»...

ХНВК №45 «Академічна гімназія» увійшла до «ТОП – 50» кращих шкіл України

За результатами ЗНО-2016 ХНВК №45 «Академічна гімназія» увійшла  до «ТОП – 50» кращих шкіл України. (за даними журналу «Фокус» та інтернет-видання FORBЕS Україна ) Вітаємо всіх учителів!...

ІІ Обласнbq фестиваль-огляд освітніх Інтернет – ресурсів

Вітаємо переможців ІІ Обласного фестивалю - огляду освітніх Інтернет – ресурсів: Арзубова М.О. Хитущенко О.В. Кавальчука С.С. Копейченко Т.І. Бескаравайну І.В. Холод Т.В....

IV (фінальний) етап Всеукраинської олімпіади з математики

Вітаємо переможців IV (фінального) етапу Всеукраинської олімпіади з математики Шевченко Ольга, 11-А – I місце Кравцов Артур, 10-А – I місце Коваль Илля, 10-А – II місце (за 11 клас) Вітаємо Крижановського Олександра Феліксовича, Шевякова Игора Віталійовича, які підготували переможців!...

Міський конкурс на кращу організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед районів міста

За підсумками міського конкурсу на кращу організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед районів міста  Куліш Олександр Леонідович став переможцем в номінації «Кращий вчитель фізичного виховання». Вітаємо!!! ...

ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН секція «прикладна математика»: Башук Марина, 10-А клас - III місце секція «математичне моделювання»: Спорова Олена, 10-А клас - III місце секція«теологія, религиєзнавство та історія релігії»: Кливак Арина, 9-А клас - ІI місце секція «МІКРОЕКОНОМІКА И МАКРОЕКОНОМІКА»: Краснокутська Софія, 9-А клас - IІ місце Наукові керівники Кабалянц П...