Підписатися на RSS

Новини школи

День української писемності та мови

До Дня української писемності та мови 8 листопада 2019 року в Харківському НВК №45 «Академічна гімназія» був проведений щорічний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності «Від бересту до цифри», участь у якому взяли учні 8-11 класів та вчителі. Текст радіодиктанту в прямому ефірі читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури – Олександр Авраменко...

ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 1. Ковнацький Валерій 6-Г І 2. Рощупкін Михайло 7-А І 3. Валебний Дмитро 7-А І 4. Жарихін Єгор 8-А І 5. Лінник Олена 11-А І 6. Таврін Антон 6-Г ІІ 7. Зиненко Михайло 7-А ІІ 8. Мазурова Марія 7-А ІІ 9. Лещинський Владислав 7-А ІІ 10. Фурсов Ілля 7-А ІІ 11. Зиков Андрій 7-А ІІ 12. Гамов Олексій 8-А ІІ 13. Голясова Дар’я 8-А ІІ 14...

Всеукраїнський турнір юних економістів

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних економістів Попкову Софію, 11-Б Філоненко Ксенію, 10-А Нечипорук Яну, 10-А Плотнікову Альону, 10-А ІІ місце Вітаємо Обод Маргариту Львівну, Осьміну Наталію Олексіївну, які підготували команду....

Всеукраїнський турнір юних математиків

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних математиків Матвейшина Дмитра, 11-А Лисойвана Антона, 11-А Обозного Максима, 11-А Лінник Олену, 11-А Заозерську Софію, 9-А ІІІ місце Вітаємо Крижановського Олександра Феліксовича, який підготував команду....

Всеукраїнський турнір юних правознавців

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних правознавців Д’яченко Софію, 11-Б Преображенського Даніяла, 11-Б Пруднікову Софію, 11-Б ІІІ місце Вітаємо Афоніну Ольгу Володимирівну, яка підготувала команду...

Міські змагання з легкоатлетичного чотириборства

Вітаємо переможців міських змагань з легкоатлетичного чотириборства Бабаєва Мирона, 9-А  Чернову Юлію, 9-А Черкашина Михайла, 9-А  Чуркіну Орину, 9-А Руккас Олену, 9-А Петрову Софію, 9-А Начкіна Едуарда, 9-В Сулеймана Зейда, 9-В Костирко Анастасію, 8-Г ІI місце Вітаємо Куліша Олександра Леонідовича та Дубинку Ганну Миколаївну, які підготували команду....

Міський турнір юних інформатиків

Вітаємо переможців міського турніру юних інформатиків Матвейшина Дмитра, 11-А Лебединцева Нікіту, 11-А Зінов’єва Дениса, 10-А Вороного Андрія, 10-А Човпана Ігора, 10-А ІІ місце Яркіна Дениса, 10А Поповича Ярослава, 10-А Лисойвана Антона, 11-А Овчинникова Павла, 9-А Харетоненка Михайла, 9-А ІІ місце Обозного Максима, 11-А Попова Павла, 11-А Ткачова Захара, 10-А Паська Павла, 10-А Заозерську Софію, 9-А І місце Вітаємокерівника Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував команди...

Міський турнір юних інформатиків

Вітаємо переможців міського турніру юних інформатиків Матвейшина Дмитра, 11-А Лебединцева Нікіту, 11-А Зінов’єва Дениса, 10-А Вороного Андрія, 10-А Човпана Ігора, 10-А ІІ місце Яркіна Дениса, 10А Поповича Ярослава, 10-А Лисойвана Антона, 11-А Овчинникова Павла, 9-А Харетоненка Михайла, 9-А ІІ місце Обозного Максима, 11-А Попова Павла, 11-А Ткачова Захара, 10-А Паська Павла, 10-А Заозерську Софію, 9-А І місце Вітаємокерівника Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував команди...

Міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

Вітаємо переможців міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів Літкевича Артема, 10-А Луганько Миколу, 11-Б І місце Вітаємо Кухтіна Олександра Івановича, який підготував команду. Бажаємо перемоги на Всеукраїнському турнірі!...

Міський турнір юних біологів

Вітаємо переможців міського турніру юних біологів Кожину Таїсію, 10-А Леонтьєва Германа, 10-А Мекленбурцева Олександра, 10-А Нікору Дмитра 10-А Глазиріна Михайла, 9-Г ІІІ місце Вітаємо керівника Лучко Ірину Іванівну, яка підготувала команду....