Фізкультурно-масова та оздоровча робота під час канікул у нашому НВК!

Навчальна, виховна, фізкультурно-масова та оздоровча робота у нашому навчально-виховному комплексі не припинялась навіть під час канікул, про що свідчить функціонування різноманітних гуртків, секцій та додаткових занять із учнями.
Учні 5-9 класів брали активну участь у баскетбольних секціях, які проводились на базі нашого НВК у спортивній залі під керівництвом вчителів фізичної культури - Дубинки Г.М. та Куліша О.Л.
Гурток "Французька із задоволенням", під керівництвом Чемеріс І.Л., відвідували учні 5-6 класів.
Гурток "Військова слава України", під керівництвом Шишко О.О., відвідували учні 9-11 класів.
Хоровий гурток, під керівнитвом Невпряги В.В., відвідували учні 5-8 класів.
Гурток французької мови, під керівництвом Роменського Ю.І., відвідували учні 7-8 класів.
Гурток основ цивільного захисту, під керівництвом Огурцова О.М., відвідували учні 9-11 класів
Гурток "Світ математики", під керівництвом Кіслінської О.В. та Кошевої Д.К., відвідували учні 1-4 класів
Заняття ансамблю танцю Івушки, під керівництвом Новохатської І.В., відвідували учні 1-4 класів.
Гурток "Сходинки до інформатики", під керівництвом Холод Т.В., відвідували учні 1-4 класів
Проводилась додаткова індивідуальна робота з учнями з підготовки до участі у районних олімпіадах, до участі у захисті МАН та з учнями, які з поважних причин не відвідували школу. Відповідальними за організацію та проведення індивідуальних занять були Шишко О.О.,Бескаравайна І.В., Огурцов О.М., Чемеріс І.Л.