Підписатися на RSS

ІІ етап (міський в м.Харкові) Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 навчального року з інформатики

Вітаємо переможців ІІ етапу (міський в м.Харкові) Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 навчального року з інформатики

Обозний Максим Васильович 8 Арзубов Микола Олексійович I
Попов Павло Олександрович 8 Арзубов Микола Олексійович I
Човпан Ігор Сергійович 7 Арзубов Микола Олексійович I
Бондаренко Михайло Богданович 8 Арзубов Микола Олексійович I
Яркін Денис Вадимович 7 Арзубов Микола Олексійович II
Малєєв Олексій Сергійович 8 Арзубов Микола Олексійович II
Войтенко Ілля Сергійович 8 Арзубов Микола Олексійович II
Рощупкін Дмитро Сергійович 7 Арзубов Микола Олексійович II
Зінов’єв Денис Валерійович 7 Арзубов Микола Олексійович II
Андронов Герман Володимирович 8 Арзубов Микола Олексійович II
Лисойван Антон Володимирович 8 Арзубов Микола Олексійович II
Порохняк Володимир Юрійович 8 Арзубов Микола Олексійович II
Ткачов Захар Олексійович 6 Арзубов Микола Олексійович II
Овчинников Павло Євгенович 6 Арзубов Микола Олексійович II
Вороной Андрій Станіславович 7 Арзубов Микола Олексійович II
Попович Ярослав Васильович 7 Арзубов Микола Олексійович III
Питляр Ростислав Борисович 8 Арзубов Микола Олексійович III
Злобінцев Ілля Євгенійович 6 Арзубов Микола Олексійович III
Корольков Максим Костянтинович 8 Арзубов Микола Олексійович III
Полежака Арсеній Дмитрович 6 Арзубов Микола Олексійович III
Боярчук Єлизавета Сергіївна 9 Арзубов Микола Олексійович I
Попов Ілля Віталійович 9 Арзубов Микола Олексійович II
Краснокутська Софія Юріївна 9 Арзубов Микола Олексійович II
Старостенко Ростислав Олексійович 9 Арзубов Микола Олексійович II
Шишкін Родіон Олегович 9 Арзубов Микола Олексійович II
Соколов Артем Олексійович 9 Арзубов Микола Олексійович III
Супрун Тетяна Анатоліївна 10 Арзубов Микола Олексійович I
Швайко Софія Сергіївна 10 Арзубов Микола Олексійович I
Большаков Григорій Олександрович 10 Арзубов Микола Олексійович I
Шапран Микита Володимирович 10 Арзубов Микола Олексійович I
Уфимцева Катерина Ігорівна 10 Арзубов Микола Олексійович I
Спорова Олена Олександрівна 10 Арзубов Микола Олексійович II
Юрко Віталій Вадимович 10 Арзубов Микола Олексійович II
Башук Марина Дмитрівна 10 Арзубов Микола Олексійович II
Заможський Олексій Ігорович 10 Арзубов Микола Олексійович II
Чистяков Артем Денисович 10 Арзубов Микола Олексійович II
Олефіренко Олексій Сергійович 10 Арзубов Микола Олексійович III
Шведченко Марія Денисівна 10 Арзубов Микола Олексійович III
Кречко Богдан Станіславович 10 Арзубов Микола Олексійович III
Радченко Олександр Дмитрович 10 Арзубов Микола Олексійович III
Сладкомедов Антон Сергійович 10 Арзубов Микола Олексійович III
Ковальов Павло Євгенійович 10 Арзубов Микола Олексійович III
Бадашко Олександра Сергіївна 11 Арзубов Микола Олексійович I
Чикеренда Родіон Володимирович 11 Арзубов Микола Олексійович II
Іваштенко Олег Юрійович 11 Арзубов Микола Олексійович II
Трофімець Ігор Михайлович 11 Арзубов Микола Олексійович II
Лутаєнко Іван Володимирович 11 Арзубов Микола Олексійович II
Чернобай Микола Ігорович 11 Арзубов Микола Олексійович II
Колотило Олексій Андрійович 11 Арзубов Микола Олексійович III
Кiлькiсть переглядiв: 75