Підписатися на RSS

І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Харківського територіального відділення МАН України у 2016/2017 н.р. Шевченківського району м. Харкова (Харківської області)

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Назва навчального закладу Клас Відділення, назва секції Місце
Наукове відділення: Історія
1. Желтобрюх Андрій Олександрович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 9 археологія І
Наукове відділення: Мовознавство
2. Степанова Єва Русланівна Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 9 німецька мова І
3. Блінова Неллі Володимирівна Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 9 російська мова І
Наукове відділення: Технічні науки
4. Гудзинський Іван Вікторович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 11 авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніка І
Наукове відділення: Комп’ютерні науки
5. Олефіренко Олексій Сергійович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 10 комп’ютерні системи та мережі І
6. Большаков Григорій Олександрович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 10 інтернет-технології та веб-дизайн І
7. Попов Ілля Віталійович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 9 інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту І
8. Шишкін Родіон Олегович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 9 інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту І
9. Чикеренда Родіон Володимирович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 11 інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту І
10. Лутаєнко Іван Володимирович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 11 інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту І
11. Супрун Тетяна Анатоліївна Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 10 технології програмування І
12. Плотніков Михайло Сергійович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 11 мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми І
13. Шведченко Марія Денисівна Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 10 мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми І
14. Кравцов Артур Андрійович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 10 мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми І
15. Молодцов Дмитро Віталійович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 11 Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем І
Наукове відділення: Математика
16. Башук Марина Дмитрівна Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 10 прикладна математика І
17. Уфимцева Катерина Ігорівна Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 10 прикладна математика І
18. Спорова Олена Олександрівна Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 10 математичне моделювання І
Наукове відділення: Фізика і астрономія
19. Кофман Поліна Олегівна Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 11 експериментальна фізика І
20. Плотніков Михайло Сергійович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 11 теоретична фізика І
21. Кравцов Артур Андрійович Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 10 теоретична фізика І
Наукове відділення: Хімія та біологія
22. Шаповал Юлія Олександрівна Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області 11 психологія І
Кiлькiсть переглядiв: 41