• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини школи

Новини школи

  • 20.12.2019 День Святого Миколая

    19 грудня до дня Святого Миколая учні початкової школи ХНВК № 45 «Академічна гімназія» підготували виставу «Гринч – викрадач Різдва». На свято до дітей завітав головний новорічний гість. Дід Мороз приїхав не з порожніми руками. Величезні мішки з солодощами та цікавими книжками - всі ці подарунки він привіз учням 1-4 класів від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Школярі були дуже задоволені та залишилися впевненими, що до них приходив справжнісінький чарівник...

  • 20.12.2019 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії 1. Колеснік Тимофій Костянтинович I 2. Чуркіна Орина I 3. Руккас Олена I 4. Ткач Михайло I 5. Літкевич Артем I 6. Плотнікова Олена I 7. Нікора Дмитро I 8. Кожина Таїсія I 9. Дьяченко Софія I 10. Морохія Анатолій II 11. Таранчук Марія II 12. Момот Олег II 13. Урбатіс Оскар II 14. Бабаєв Мирон II 15. Азарова Олена II 16. Попович Олександр Дмитрович II 17...

  • 18.12.2019 Районні та міські змагання з шахів

    Вітаємо переможців районних та міських змагань з шахів Лисойвана Антона, 11-А Попова Павла, 11-А Лінник Олену, 11-А Руккас Олену, 9-А Вітаємоь Куліша Олександра Леонідовича та Дубинку Ганну Миколаївну, які підготували команду....

  • 17.12.2019 ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з математики

    Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 1. Ковнацький Валерій 6-Г І 2. Рощупкін Михайло 7-А І 3. Валебний Дмитро 7-А І 4. Жарихін Єгор 8-А І 5. Лінник Олена 11-А І 6. Таврін Антон 6-Г ІІ 7. Зиненко Михайло 7-А ІІ 8. Мазурова Марія 7-А ІІ 9. Лещинський Владислав 7-А ІІ 10. Фурсов Ілля 7-А ІІ 11. Зиков Андрій 7-А ІІ 12. Гамов Олексій 8-А ІІ 13. Голясова Дар’я 8-А ІІ 14...

  • 16.12.2019 Відкритий кубок м.Харкова та Харківської області з черлідингу

    Вітаємо переможців Відкритого кубку м.Харкова та Харківської області з черлідингу Корчагіну Анастасію, 8–В Петренко Орину, 8-В Косенко Алісу, 8-Г Таранчук Марію, 8-В Волошину Юлію, 5-Б Ющенко Маргариту, 5-Б І місце Вітаємо Куліша Олександра Леонідовича та Дубинку Ганну Миколаївну, які підготували команду....

  • 15.12.2019 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 1. Колеснік Тімофій І 2. Семченко Олексій ІІ 3. Харченко Федір ІІ 4. Шаповалов Іван ІІ 5. Савчук Вікаліна ІІІ 6. Таранчук Марія І 7. Світенко Софія ІІ 8. Борозенець Вероніка ІІ 9. Бабаєв Мирон ІІ 10. Момот Олег ІІ 11. Уманський Лев ІІІ 12. Урбатіс Оскар ІІІ 13. Плотнікова Олена ІІІ 14. Нікора Дмитро ІІ 15. Берестова Олена ІІ 16. Маркіна Єлизавета ІІІ 17...

  • 15.12.2019 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Павлову Мирославу, 9-Б Синицю Крістіну, 11-Б І місце Халіну Аріну, 8-Б Синицю Марину, 9-Б Колос Софію, 9-А Борозенець Вероніку, 9-Г Полежаку Арсенія, 9-А Овчарову Діну, 9-Б НечипорукЯну, 10-А Бестаєву Діану, 11-В Матвейшина Дмитра, 11-А ІІ місце Ходаницьку Єлизавету, 8-Г Коц Софію, 8-Б Проскуру Анну, 8-Б Руккас Олену,...

  • 14.12.2019 Всеукраїнський турнір юних інформатиків

    Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних інформатиків Вороного Андрія, 10-А Зінов’єва Дениса, 10-А Поповича Ярослава, 10-А Ткачова Захара, 10-А Човпана Ігоря, 10-А Яркіна Дениса, 10-А Лебединцева Нікіту, 11-А Матвейшина Дмитра, 11-А Обозного Максима, 11-А Попова Павла, 11-А Вітаємо Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував команди!...

  • 13.12.2019 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови Фалендиш Аліну, 9-Б Живілову Марію, 10-В І місце Крилову Дар'ю, 9-Б Заозерську Софію, 9-А Нечипорук Яну, 10-А Плотнікову Альону, 10-А Преображенського Даніяла, 11-Б ІІ місце Бульбу Світлану, 9-Г Колос Софію, 9-А Чернову Юлію, 9-А Мощенко Єлизавету, 10-В Бестаєву Діану, 11-В Калюжну Марію, 11-В ІІІ місце Вітаємо Баша Катерину Євгеніївну, Боровкову Інну Костянтинівну, Полякову Оксану Іванівну, Степанову Наталію Вікторівну, які підготували переможців...

  • 09.12.2019 ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології І місце Кожину Таїсію, 10-А ІІ місце Гіріна Володимира, 8-Б Міхеєва Кирила, 8-Г Мекленбурцева Олександра, 10-А Дмитрієва Дениса, 11-В ІІІ місце Маркіну Анастасію, 10-В Мощенко Єлизавету, 10-В Чеботарьова Дмитра, 11-В Вітаємо Лучко Ірину Іванівну та Єльцину Ганну Віталіївну, які підготували переможців!...