Підписатися на RSS

Новини школи

Свято першого дзвоника.

Вітаємо учнів, батьків та вчителів з початком нового навчального року!...

Друга онлайн-виставка «Нова українська школа: формування національної свідомості учнівської молоді на уроках історії»

Друга онлайн-виставка «Нова українська школа:  формування національної свідомості учнівської молоді на уроках історії» (РМО вчителів Шевченківського району) Номінація: «Виховання громадянської компетентності учнівської молоді на основі національних і загальнолюдських цінностей при вивченні історії» - диплом І ступеня Вітаємо Шишко О.О. - керівника РМО та вчителів історії Шевченківського району...

IV (фінальний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики

Вітаємо переможців IV (фінального) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики Заозерську Софію, 8-А ІІ місце Гамова Олексія, 7-А ІІІ місце Полежаку Арсенія, 8-А ІІІ місце Вітаємо Іврія Іллю Леонідовича, який підготував переможців...

Міський турнір з основ інформатики серед учнів 5-7 класів

Вітаємо переможців міського турніру з основ інформатики серед учнів 5-7 класів Козюка Дмитра, 7-А Пермякова Іллю, 6-А Жаріхіна Єгора, 6-А Харченко Федора, 7-А Таранчук Марію, 7-В ІІІ місце Вітаємо Арзубова Миколу Олексійовича, Гладких Марину Геннадіївну, Дзьобань Любов Анатоліївну...

ІІІ (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Вітаємо переможців ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відділення КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК: Осташева Далііла, 11-А I місце Обозного Максима, 10-А ІІ місце Поповича Ярослава, 9-А ІІІ місце Науковий керівник Руккас Кирило Маркович секція «РОСІЙСЬКА МОВА»: Блінова Неллі, 11-А ІI місце секція «УКРАХНСЬКА МОВА»: Любченко Ольга,...

Міські змагання з черлідінгу

Вітаємо команду переможців міських змагань з черлідінгу Лученко Поліну, 9-А Плотникову Альону, 9-А Гуцман Діану, 9-А Тавурову Заріну, 9-А Берестову Альону, 9-А Нечипорук Яну, 9-А Маркіну Анастасію, 9-В МаркінуЄлизавету, 9-В Живілову Марію, 9-В Лимаренко Інну, 9-В Гасанову Камілу, 8-Б І місце Вітаємо тренерів Куліша Олександра Леонідовича, Дубинку Ганну Миколаївну...

ІІІ (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Вітаємо переможців ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України секція «ФРАНЦУЗЬКА МОВА»: Талебзадех Евеліна, 9-В ІІI місце секція «НІМЕЦЬКА МОВА»: Степанова Єва, 11-А ІІI місце Наукові керівники: Чемеріс Ірина Леонідівна, Баша Олександра Вадимівна відділенняЕКОНОМІКИ: Боярчук Єлизавета, 11-А ІІI місце Краснокутська Софія,...

IV (фінальний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Вітаємо переможців IV (фінального) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики Обозного Максима, 10-А І місце Осташева Данііла, 11-А І місце Вороного Андрія, 9-А ІІ місце Зінов’єва Дениса, 9-А ІІІ місце Вітаємо Арзубова Миколу Олексійовича, який підготував переможців...

Всеукраїнська олімпіада для школярів «ROBOFEST Kharkiv 2019»

Вітаємо команду - переможця Всеукраїнської олімпіади для школярів «ROBOFEST Kharkiv 2019» - ІІІ місце: Шевченко Тимур, 6-А Гончарук Ярослів, 6-А Жаріхін Ігнат, 6-А Баркалов Михайло, 6-А Передрій Ратмір, 6-А Ємець Матвій, 6-А...