• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини школи

Новини школи

  • 19.02.2020 Зимова спртакіада - 2020

    19.02.2020 у ХНВК №45 "Академічна гімназія" відбулося урочисте закриття Зимової спартакіади.  Це спортивне свято вже стало доброю традицією нашого навчального закладу. У заході брали участь усі класи гімназії. Кожного року діти з нетерпінням чекають на випробування своїх сил, беручи участь в іграх та естафетах, демонструючи вольові якості та командну згуртованість. Шкільні змагання проводилися з футболу, баскетболу,настільного тенісу ; для учнів молодшої та середньої школи-естафети...

  • 19.02.2020 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

    Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії  Літкевича Артема, 10-А І  Д’яченко Софію, 11-Б ІІІ  Колесника Тимофія, 8-А І   Вітаємо Хитущенко Оксану Володимирівну, Шишко Олену Олексіївну, які підготували переможців...

  • 18.02.2020 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

    Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії Колесника Тимофія, 8-А ІІІ місце Таранчук Марію, 8-В ІІІ місце Борозенець Вероніку, 9-Г ІІ місце Бабаєва Мирона, 9-А ІІІ місце Вітаємо Обод Маргариту Лвівну та Осьміну Наталію Олексіївну, які підготували переможців!...

  • 17.02.2020 Вітаємо переможців ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

    Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Бондаренко Катерина, 8-А кл. ІІІ Гамов Олексій, 8-А кл. ІІІ Голясова Дар’я, 8-А кл. ІІ Жаріхін Єгор, 8-А кл. ІІ Жаріхін Ігнат, 7-А кл. ІІ Лещінський Владислав, 7-А кл. І Лисойван Антон, 11-А кл. ІІ Лінник Олена, 11-А кл. ІІ Матвейшин Дмитро, 11-А кл. ІІ Обозний Максим, 11-А кл. ІІ Зиков Андрій, 7-А кл. ІІІ Рощупкин Михайло, 7-А кл...

  • 17.02.2020 III (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики

    Вітаємо переможців III (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики Вороной Андрій 10 І Жаріхін Єгор 8 І Зінов’єв Денис 10 І Лисойван Антон 11 І Матвейшин Дмитро 11 І Обозний Максим 11 І Попов Павло 11 І Човпан Игорь 10 І Чуб Володимир 8 І Бондаренко Михайло 11 ІІ Гай Дмитро 9 ІІ Галіба Меліса 8 ІІ Голясова Дар’я 8 ІІ Заозерська Софія 9 ІІ Козюк Дмитро 8 ІІ Коровкін Нікіта 7 ІІ Моргун Максим...

  • 17.02.2020 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

    Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України відділення «ТЕХНІЧНИХ НАУК», «КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК»: Поповича Ярослава, 10-А І місце Рощупкіна Дмитра, 10-А І місце Матвейшина Дмитра, 11-А І місце Обозного Максима, 11-А І місце Зінов’єва Дениса, 10-А ІІІ місце Вороного Андрія, 10-А ІІІ місце Яркіна Дениса, 10-А...

  • 17.02.2020 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

    Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Флюстикову Христину, 10-В І місце Вітаємо Сизову Вікторію Миколаївну!...

  • 16.02.2020 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

    Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії Соколова Володимира, 9-А І місце Вітаємо Барабан Оксану Володимирівну, яка підготувала переможця...

  • 15.02.2020 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

    Вітаємо переможницю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови Талебзадех Евеліну, 10-Б ІІ Вітаємо Чемеріс Ірину Леонідівну, яка підготувала переможницю...

  • 15.02.2020 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

    Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки Урбатіса Оскара, 9-Г І Носкову Ксенію, 9-В ІІ Плотнікову Альону, 10-А ІІ Берестову Альону, 10-А ІІ Ковальчука Єремія, 11-А ІII Рубіна Юхима, 11-А ІІІ Лученко Поліну, 10-А ІІІ Вітаємо Обод Маргариту Львівну, яка підготувала переможців...