• Освітній процес під час карантину

Добрий день, шановні учасники освітнього процесу ХНВК №45 «Академічна гімназія»!

У зв’язку з карантином освітній процес здійснюється з елементами технологій дистанційного навчання.

Для учнів 1-4 класів закладу освіти створено блог початкової школи, де подаються уроки, завдання за предметами. Посилання, що забезпечує доступ до блогу, доведено до учнів та їх батьків класними керівниками і використовується постійно в інтенсивному режимі.

Для учнів 5-11 класів учителями-предметниками були створені закриті предметні групи в соціальній мережі Фейсбук, що містять уроки, які відповідають навчальним програмам із кожного предмета.

Уроки розробляються учителями – предметниками відповідно до розкладу занять класів, у яких вони працюють. Зворотний зв’язок із учнями здійснюється в чатах.

Кожен клас входить до закритої групи Viber для здійснення зворотного зв’язку між учителем, дітьми та батьками, а також для розміщення посилань на предметні сторінки у Фейсбук.

Додатково можна використовувати освітні платформи «На урок», «Classtime», «Всеосвіта» і уроки для підготовки до ЗНО, що з 18.03.2020р. будуть проводитися МОН України на Youtube.

У разі виникнення питань можна звернутися за консультацією до класних керівників та до адміністрації школи : Чемеріс Ірини Леонідівни, Копейченко Тетяни Іванівни за тел..725-17-10.

Інформація на сайті ХНВК №45 в розділі «Новини/ Освітній процес».